Käsimüügiravim
BENZOTAL SALV 200MG 1G 30G N1

Toimeaine BENSÜÜLBENSOAAT
Pakendi infoleht
Kogus
12.11€
 
13.40€
 
NYDA EXPRESS LAHUS PEATÄIDELE/TINGUDELE 50ML

NYDA Express lahust kasutatakse peatäide nakkuse füüsikaliseks raviks juustes. Kui NYDA Expressi kasutatakse vastavalt juhistele, on see efektiivne ka noortäide ja tingude vastu. Sobib kasutamiseks igas vanuses ning seda võib kasutatada ka raseduse ja imetamise ajal. Kasutamine: Järgige pakendis olevat kasutusjuhendit. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Koostis: dimetikoon (92%, suure viskoossusega), keskmise agelaga triglütseriidid, jojobavaha, lõhnaained. NB! Kaasas on ka täikamm!

Kogus
20.30€
 
NYDA LAHUS PEATÄIDELE/TINGUDELE 50ML

NYDA sisaldab silikoonõli dimetikooni, mis hävitab täi kõik kolm arenguastet - tingu, noortäi ja täi. Juustesse pihustatud dimetikoon tungib täi hingamissüsteemi, tõrjub sealt välja õhu ja lämmatab täi. Ühtlasi blokeerib dimetikoon ka tingude ehk täimunade hingeavad, takistades seeläbi muna koorumist ja arenemist peatäiks. NYDA on inimesele ohutu ja hästi talutav. NYDA on pakendatud spreipakendisse, mistõttu on lahust kerge ja mugav juustesse kanda. Lisaks sisaldab NYDA ka naha ja juuste hooldusvahendit jojobavaha, mis muudab juuksed hästi kammitavaks. Pakendis on kaasas ka spetsiaalne täikamm. NYDA sobib kasutamiseks igas vanuses ning seda võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal. Koostisosad: dimetikoon (92 %), keskmise ahelaga triglütseriidid, jojobavaha, lõhnaained.

Kogus
20.30€
 
PARANIT JUUKSESPREI TÄIDEVASTANE 100ML

Paranit sprei hävitab peatäid ja tingud ühe kasutuskorraga (koos hoolika kammimisega). Topelttoimega: lämmatab ja kuivatab peatäisid ja tinge. Mõjub 15 minuti jooksul. Uuesti või ebatüüpilisele nakatumisel tuleb ravi korrata. Ei sisalda putukamürke. Kasutamiseks täiskasvanutele ja lastel alates 6.elukuust. Pakendis on täikamm. 100 ml pudel = kuni 4 kasutuskorda olevalt juuste pikkusest. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Koostis: Mineraalõli ja dimetikoon.

Kogus
19.30€
 
PARANIT ŠAMPOON TÄIDEVASTANE 200ML

Paranit šampoon on kliiniliselt testitud ning tõestatult efektiivne peatäivastane toode. Selle topelttoimega koostis mitte ainult ei lämmata, vaid ka kuivatab peatäisid ja tinge. Kuna Paranit šampoon ei sisalda putukamürke, ei kujune peatäidel selle koostisosade suhtes resistentsust. Enne kasutamist lugege hoolikalt läbi pakendis kaasasolev infoleht. Lisaks juustele ja peanahale ärge unustage puhastada ümbritsevat keskkonda. Puhastage riided, voodilinad ja rätikud ning muud esemed (harjad, kammid jne.), mis olid otseses kontaktis peaga, pestes neid vähemalt 60°C juures. Puhastage eluruumid ja auto hoolikalt tolmuimejaga ning seejärel visake tolmuimeja tolmukott minema. Esemeid võib panna ka 2 - 3 päevaks suletud kotti, sest peatäi hukkub ilma toiduta. Koostis: mineraalõli, vahutavad ained, lõhnaaine. Mitte kasutada alla 2-aastastel lastel. Paranit kasutamine ei ole rasedatele vastunäidustatud. Samas on enne toote kasutamist rasedatel või imetavatel emadel alati soovitatav konsulteerida arsti või apteekriga. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige kontakti silmade ning limaskestadega (suu, nina). Silmadega kokkupuutel loputage põhjalikult puhta veega. Lööbe, ärrituse või ülitundlikkuse korral katkestage koheselt ravi ning peske juukseid oma tavapärase šampooniga.

Kogus
23.40€
 
ZAPX M-X100 ELEKTROONILINE TÄIKAMM

Täikamm ZAP-X on välja töötatud spetsiaalselt täide ja tingude hõlpsaks hävitamiseks kahjustamata juukseid ja peanahka. ZAP-X on täiesti valutu ja ohutu isegi väikestele lastele. Täidega kokku puutudes tekitavad ZAP-X piid elektripinge, mis on inimesele märkamatu, kuid mis tapab täid ja tingud silmapilkselt. Kammimise käigus jäävad täid ja tingud valtsterasest piide taha ja eemaldatakse juustest. Kuna täikammiga töötlemisel ei kasutata keemilisi toimeaineid, võib protseduuri teha nii tihti kui vajalik. Seadme ja pakendi sisu: kamm,1X AAA tüüpi patarei, hari kami puhastamiseks.

Kogus
20.70€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv