5.04€
 
3.05€
 
5.60€ 5.04€
 
Käsimüügiravim
IBEROGAST SUUKAUDNE VEDELIK 20ML N1

Toimeaine TAIMSED PREPARAADID
Pakendi infoleht
Kogus
5.79€
 
BABYNOS KÕHUSALV 10ML

Babynos® kõhusalv sisaldab aniisi ja ristiköömne eeterlikke õlisid. Lõõgastav kõhumassaaž Babynos® salviga aitab kaasa seedimisele ja soodustab gaaside väljutamist. Babynos® kõhusalv on dermatoloogiliselt testitud. Koostisainete loetelu (Ingredients): Anise (Illicium verum), Caraway (carum carvi) oil, Petrolatum, Caprylic Capric Triglycerides, Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol, D-Limonene, Linalool.

Kogus
5.70€
 
COLINOX TILGAD 20ML

Colinox® on mao funktsioone mõjutav suspensioon, mille toimel väheneb gaasimullide kogunemine soolestikus. Kasutatakse kõhupuhituse, kõhugaaside kogunemise puhul imikutel, lastel ja täiskasvanutel. Kasutatakse täiendava vahendina ärritatud soole sündroomi puhul. Toetav vahend Helicobacter pylor‘i ravis. Annustamine: täiskasvanud ja lapsed 20 tilka, võib ka vedelikus lahjendatult, 2…4 korda päevas, eelistatult pärast sööki või vastavalt teie arsti soovitusele. Imikud: 10 tilka, võib ka vedelikus lahjendatult, 2…4 korda päevas või vastavalt teie arsti soovitusele. Koostis: simetikoon (30% emulsioon), Bacillus coagulans eosed (minimaalselt 1,5 Mld/g), fruktoos, naatriumbensoaat, maitseained.

Kogus
12.30€
 
ESPUMISAN EASY SUUS LAHUST GRAN SIDRUNI 125MG N14

Espumisan® Easy graanuleid kasutatakse seedetraktis gaasi kogunemisest põhjustatud kõhupuhituse leevendamiseks ning sellega seotud kõhu pingetunde, meteorismi, ülakõhu survetunde ja kuuldava sooleperistaltika korral. Espumisan® Easy graanulid lahustuvad kergesti suus, mistõttu toimeaine jõuab kiiresti seedetrakti, kus see oma toimet avaldab. Graanuleid ei ole vaja võtta koos veega ja neil on meeldiv sidrunimaitse. Annustamine: täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid- ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut ja suurendada igakordset annust kahe kotikeseni. Ööpäevas ei tohi võtta üle 8 kotikese, mis vastab 1000 mg simetikoonile. 6-14 aastased lapsed- ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Ööpäevas ei tohi võtta üle 3 kotikese, mis vastab 375 mg simetikoonile. Üks kotike sisaldab 125 mg simetikooni. Abiained on sorbitool, talk, õunhape, sidruni lõhna- ja maitseaine ning koore lõhna- ja maitseaine.

Kogus
7.80€
 
INFACOL SUUKAUDNE SUSPENSIOON 40MG/ML 50ML

Koolikuga seotud valu võib olla põhjustatud beebi kõhtu kogunenud ja sinna pidama jäänud väikestest gaasimullidest. Infacol aitab väljutada kõhtu kinni jäänud gaase. Infacoli võib kasutama hakata alates beebi sünnist. Infacol sisaldab peamise toimeainena simetikooni 40 mg/ml kohta. Simetikoon aitab väljutada kõhtu pidama jäänud gaase ning aitab väikesemullilistel kogunenud gaasidel ühineda suuremateks mullideks, mida beebil on kergem gaasidena väljutada. Annustamine: üks pipetitäis (0,5 ml) enne igat söögikorda. Vajadusel võib annust ajutiselt suurendada kahe täispipetini (1 ml). Pärast avamist kasutada 28 päeva jooksul.

Kogus
7.40€
 
SILICEA SEEDETRAKTI GEEL 15ML N15

Silicea seedetrakti geeli toimet avaldav komponent on ränigeel (ränihappegeel). Ränigeeli teeb eriliseks selle ebatavaliselt suur patogeenide ja mürkainete sidumise võime. See tähendab, et patogeenid ja nende mürkained seotakse seedekulglas füüsilise protsessi käigus ning väljutatakse soolestiku kaudu loomulikul teel. Silicea seedetraktigeel leevendab sümptomeid ja soodustab ärritunud seedekulgla taastumist. Ränigeel seob lisaks patogeenidele gaase ja aitab neid organismist väljutada vähendades puhitustunnet. Hoiatused: Haigusega kaasneva kõhulahtisuse korral tuleb piisavalt juua, et ei tekiks vedelikupuudust! Eriti oluline on viivitamatu vedeliku asendamine laste puhul! Palun võtke teisi preparaate (eelkõige ravimeid) vähemalt 2 tundi enne või pärast Silicea seedetrakti geeli manustamist, vastasel korral võib see mõjutada ravimite toimet! Annustamine: Ägedate sümptomite all kannatavad lapsed ja täiskasvanud peaksid manustama kaks kotikest korraga (igas kotikeses 15ml) 3 kuni 5 korda päevas puhtalt või vee/tee sees lahustatuna. Manustatakse toidukordade vahel ja vajaduse korral enne magama heitmist. Ägedate sümptomite leevenemise järel võib ravi paar päeva jätkata, manustades ühe kotikese (15ml) 3 korda päevas, vähemalt 30 minutit enne toidukorda. Krooniliste kaebuste puhul peaksid täiskasvanud manustama iga päev ühe kotikese (15ml) 3 korda päevas toidukordade vahel kas puhtalt või vee/tee sees lahustatuna. Krooniliste seedetrakti häirete puhul on soovitav kasutada pikaajalise kuurina (kuni 6 nädalat). Sümptomid peaksid leevenema 3-nädalase ravi järel. 100 ml geeli sisaldab 100 ml ränigeeli (ränihappegeel), milles on 3,5 g ränidioksiidi.

Kogus
15.50€
 
SPASMOIL KAPSLID N15

Spasmoil kapslid sisaldavad piparmündi ja apteegitilli eeterlikke õlisid, mis lõõgastavad seedelundite spasme, aitavad vabaneda liigsetest gaasidest ning toetavad normaalset soolestiku tööd ja seedeprotsessi. Päevane annus 1 kapsel sisaldab: piparmündi eeterlik õli 200 mg, apteegitilli eeterlik õli 20 mg. Annustamine: 1 kapsel 1–2 korda päevas enne sööki. Koostisosad: piparmündi (Mentha piperita) lehtede eeterlik õli, želatiin (kapsli kate), glütserool (niiskusesäilitaja), apteegitilli (Foeniculum vulgare) seemnete eeterlik õli, puhastatud vesi, d-alfa-tokoferool (antioksüdant).

Kogus
6.30€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv