6.98€
 
6.71€
 
7.85€
 
ARTELAC NIGHTTIME SILMAGEEL 10G

ARTELAC Nighttime Gel pakub pisarate kroonilise talitlushäire põhjustatud kuivade silmade puhul pikaajalist leevendust. Artelac geel katab pisarakile suure viskoossusega geeliga, mis on välja töötatud selliselt, et see jääks silma pinnale ja säilitaks niiskust. Tootel on rahustav ja leevendav toime silmadele ning samal ajal hoiab see niiskust, pakkudes pikaajalist leevendust. Kasutamisjuhised: tilgutage üks tilk Artelac NighttimeGel geeli silma 15 minutit enne magamaminekut. Koostis: karbomeer, keskmise ahelaga triglütseriidid, steriilne vesi, sorbitool, naatriumhüdroksiid. Säilitusaine tsetrimiid. Toode säilid 6 nädalat pärast esmakordset avamist.

Kogus
12.10€ 9.68€
 
ARTELAC REBALANCE SILMATILGAD 10ML

Artelac® Rebalance tagab pikaajalise leevenduse kuivadele silmadele. Artelac Rebalance sisaldab vitamiini B12, mis aitab ennetada oksüdatiivset stressi, see kaitseb silma pealispinda. Vitamiin B12 annab tootele Artelac® Rebalance roosa värvuse, mis kaob silma tilgutamisel ja pilgutamisel kohe. Silmatilgad koosnevad kahe polümeeri kombinatsioonist, mis leevendavad sümptomeid pikema aja jooksul. Toode on mõeldud igat tüüpi kontaktläätsedega kooskasutamiseks ja seda võib tilgutada otse läätsedele. Kasutamisjuhised: tilgutage üks tilk Artelac® Rebalance silma 3...5 korda päevas või vajaduse korral sagedamini. Koostis: 0,15% hüaluroonhape, 0,5% polüetüleenglükool (PEG)8000, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid, vitamiin B12, steriliseeritud vesi, boorhape. Säilitusaine: Oxyd, mis laguneb silma pealispinnal kiirelt hapnikuks, veeks ja soolaioonideks. Säilib avamise hetkest 2 kuud.

Kogus
15.30€ 12.24€
 
ARTELAC SPLASH SILMATILGAD 10ML

Silmatilgad kuivade silmade koheseks rahustamiseks ja niisutamiseks. Toode värskendab ja rahustab loomulikul moel kuivi silmi, leevendades väsinud, ärritunud ning vesiste silmade sümptomeid. Artelac Splash sisaldab looduslikku polümeeri hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina), mida leidub terve silma struktuurides ja loomulikus pisarakiles. Toode sobib nii pehmete kui ka kõvade kontaktläätsede niisutamiseks ja taasniisutamiseks kandmise ajal ning parandab kogu päeva jooksul märkimisväärselt kontaktläätsede kasutusmugavust. Toode säilib avatuna 6 kuud. Kasutamisjuhised: tilgutage üks tilk Artelac Splashi silma, kui tekib vajadus. Te võite seda kasutada iga päev ja niipalju, kui soovite. Koostis: 0,24% hüaluroonhape, steriilne vesi, naatriumkloriid, kaaliumkloriidi, dinaatriumfosfaatdodekahüdraat, naatriumdivesinikfosfaatdihüdraat.

Kogus
15.30€ 12.24€
 
ARTELAC TRIPLE ACTION SILMATILGAD 10ML

Artelac TripleAction silmatilgad jälgib loomulikku pisarakile koostist. Tilgad sisaldavad looduslikku niisutajat hüaluroonhapet ja lisaniisutajaid glütserooli, karbomeeri ja ka täiendavat lipiidkomponenti. Sobib kasutada erinevate kuiva silmaga kaasnevate sümptomite korral (väsinud, stressis silmad, puru-, kipitustunne silmas või pisaravool. Artelac TripleAction hooldab pisarakile kõiki kolme kihti (lipiidi-, vee- ja mutsiinikihti), parandades silmapinna niiskussisaldust.Jääb püsima silma pinnale pikaks ajaks. Ei sisalda puhveid ega säilitusaineid. Võib kasutada iga päev, nii tihti kui vaja. Koostis: 0,24% hüaluroonhape (naatriumhüaluronaadina), karbomeer, glütserool, lipiidkomponent (keskmise ahelaga triglütseriidid, naatriumhüdroksiid, süstevesi. Enne kasutamist eemaldada kontaktläätsed. Pärast manustamist võib toode oma suure viskoossuse tõttu põhjustada ajutist nägemise hägustumist. Avamise hetkest säilib 6 kuud.

Kogus
15.90€ 12.72€
 
AURIFEN KÕRVATILGAD 7G

Aurifen leevendab valu ja sügelust kõrva välises kuulmekäigus ning toetab kõrvapõletike paranemist. Aurifen pehmendab vaiku, aitab seda eemaldada ja tänu oma vett siduvatele omadustele eemaldab kuulmekäigu kudedest liigset vedelikku, mille tulemusena vähenevad kõrva põletikulistest seisunditest põhjustatud vaevused, nagu kõrvavalu ja paistetus. Glütseroolil on sümptomaatiline mõju. Tootes sisalduv lidokaiini võimendab glütserooli toimet ja leevendab täiendavalt kõrvavalu. Kasutamisjuhised: Täiskasvanud ja üle 12 aasta vanused lapsed: 2 tilka mõlemasse kõrva kuni kolm korda päevas. Üle 6 kuu vanused lapsed: 2 tilka mõlemasse kõrva kuni kolm korda päevas. Lastel katta kõrv vatiga. Kasutada ainult täiskasvanu või arsti järelvalve all. Kui 3 päeva pärast ei ilmne paranemist või tunnete end kehvemini, konsulteerige arstiga. Koostis: lidokaiinvesinikkloriidi 0,5% lahus glütseroolis (veevaba). Mitte kasutada alla 6 kuu vanustel lastel.

Kogus
7.80€
 
BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20

Bepanthen® Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Bepanthen Eye silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni, milles dekspantenooli värskendavad ja kaitsvad omadused on ühendatud hüaluroonhappe niiskust siduvate omadustega. Silmatilgad niisutavad ja libestavad silmi, stabiliseerivad pisaravedeliku kihti, kaitsevad silma pinda kuivamise eest. Sobib kasutamiseks ka kontaktläätsedega. Kasutamisjuhised: Bepanthen Eye silmatilku tilgutatakse vastavalt vajadusele mitu korda päevas mõlemasse silma või kontaktläätse sisepinnale (üks või kaks tilka korraga). Ainult ühekordseks kasutamiseks. Kasutamata jäänud lahus avatud ampullis tuleb ära visata. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, naatriumtsitraat, sidrunhape, süstevesi. Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid.

Kogus
15.00€ 12.00€
 
BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 10ML

Bepanthen® Eye silmatilgad kaitsevad ja niisutavad silma pinda, muudavad selle libedaks ja on pikaajalise rahustava mõjuga. Säilitusainete vaba. Sobib ka läätsekandjatele. Väikesed ühekordsed ampullid tagavad toote pikaajalise säilivuse. Silmatilgad loovad steriilse, säilitusainevaba, viskoelastse, selge kaitsva kihi silma sarvkestale. Tilgad sisaldavad kahte toimeainet– hüaluroonhappe naatriumisoola ja dekspantenooli, mis koos tagavad silmade optimaalse niisutuse. Naatriumhüaluronaat on väga vastupidav ja võimaldab silmatilkadel pikaks ajaks silmade pinnale jääda, stabiliseerides ja taastades pisaravedeliku kihti. Dekspantenoolil on omadus siduda vett ja leevendada ebameeldivaid sümptomeid, niisutades, värskendades ja kaitstes silmi. Kasutamine: 1-2 tilka kummassegi silma või kontaktläätse sisepinnale mitu korda päevas. Koostis: Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi. Mitte kasutada pärast kõlbikkusaega ega 12 kuu möödumisel esmasest avamisest.

Kogus
17.30€
 
CATIONORM SILMATILGAD 10ML

Cationorm® silmatilgad on mõeldud kuivadele, väsinud ja ärritunud silmadele. Soovitatakse kuiva silma sümptomite leevendamiseks, näiteks sügeleva, torkiva või põletava tunde korral silmas, samuti võõrkeha (liiva või tolmu) tunde korral. Silmatilgad on säilitusainevabad ning sobivad kasutamiseks kõikide kontaktläätsedega. Ei hägusta nägemist. Kasutamisjuhised: 1 tilk ühte või mõlemasse silma 1 kuni 4 korda päevas. Koostis: mineraalõlid, glütserool, tüloksapool, poloksameer 188, tris-hüdrokloriid, trometamiin, tsetalkooniumkloriid ja puhastatud vesi. Silmatilgad on kasutuskõlblikud 3 kuud peale pudeli esmakordset avamist.

Kogus
14.70€
 
CUE KÕRVATILGAD 15ML

Pehmendava toimega kõrvatilgad. Cue kõrvatilgad aitavad väliskõrvakanali ärrituste ( mükoosid , ekseemid, dermatiit) sümptomite leevendamisel. Kasutamisjuhised: manustada kõrva 3- 4 tilka 2 korda päevas 5 - 7 päeva jooksul või vastavalt arsti ettekirjutusele. Koostis: propüleenglükool, glütserool, klimbasool, dikaaliumglütsürrisinaat, äädikhape, allantoiin, õliekstraktid (harilik pune (Origanum vulgare), aed-liivatee (Thymus vulgaris), tseiloni kaneelipuu (Cinnamonum zeylancum), harilik õlipuu (Olea europea), harilik rosmariin (Rosmarinus officinalis), piparmünt (Mentha piperita), tähklavendel (Lavandula angustifolia), kanada koldjuur (Hydrastis canadensis), harilik sidrunipuu (Citrus Limonum)), puhastatud vesi.

Kogus
11.00€
 
C-WELL LÄÄTSEVEDELIK 360ML

Pidev kasutamine aitab eemaldada läätsedele ladestunud valkainete jäägid. Koostis: naatriumhüaluronaat, boorhape, naatriumtetraboraat, naatriumtsitraat, poloksameer 407, hüaluroonhape, dinaatriumedetaat 0,02% ja polüheksametüleenbiguaniid 0,0001% puhastatud vees.

Kogus
6.60€
 
EDENORM FREE SILMATILGAD 10ML

EDENORM free on okulaarse ödeemi raviks kasutatav 5% naatriumkloriidi sisaldav hüpertooniline steriilne säilitusaineteta silmalahus. Edenormi kasutatakse kroonilise sarvkesta turse vähendamiseks, parandades seeläbi nägemisteravust ja soodustades sarvkesta pinna paranemist, korduva erosiooni sündroomi korral. Tilgutada konjunktiivikotti 1-2 tilka 4 korda ööpäevas või vastavalt arsti juhistele. Peale ravimi silma tilgutamist pange silm ilma pilgutamata kinni ja hoidke 1-2 minutit kinni. Pärast esmakordset avamist võib toodet kasutada kuni pakendil märgitud kõlblikkusaja lõpuni. Koostis: naatriumkloriid (NaCl- 5.0%), hüdroksüetüültselluloos, polüvinüülpürrolidoon, polüoksüetüleen-polüoksüpropüleen kopolümeer, polüetüleenglükool, boorhape, dinaatriumtetraboraatdekahüdraat, süstepreparaatide vesi.

Kogus
11.09€
 
HANSAPLAST KÕRVATROPID 3PAARI

Tõhus kaitse häiriva müra, tuule ja veepritsmete eest. Signaali- müra vähendamine: SNR 33db. Tänu elastsele polümeervahule ja koonilisele kujule on Hansaplasti kõrvatropid ideaalsed magamiseks ja puhkamiseks. Kasutamisjuhised: kõrvatropp kindlalt kokku rullida, kõrva natuke ülespoole tõmmata ja kõrvatropp sügavale kõrva torgata ning kuni kuju taastumiseni kinni hoida. Kõrvatropid on ühekordselt kasutatavad.

Kogus
5.70€ 4.56€
 
HASPRO SILIKOONIST KÕRVATROPID NEUTRAALSED 27DB 6PAARI

Haspro silikoonist kõrvatropid kaitsevad kõrva vee eest. Sobivad kasutamiseks ka lendamisel ja teistes mürarikastes keskkondades. Mürasummutus 27dB. Toode on hüpoallergeenne. Sobib kasutamiseks alates 3.eluaastast. Kasutamine: Veendu, et käed ja kõrvakanal oleksid puhtad ja kuivad. Vormi kõrvatropp palliks. Aseta see kõrvakanali peale ning tasanda, et tekiks õhukindel kate. Ära suru kõrvatroppi kõrvakanalisse. Eemaldamiseks vajuta kõrvalesta tagant. Viska ära kui on määrdunud või kaotanud kleepimisvõime (mitte kasutada üle 5 korra). Kõrvatroppi ei tohi murda, lõigata ega venitada. Mitte kasutada sukeldumisel või sügavamal kui 3 meetrit.

Kogus
9.50€
 
HUMER KÕRVASPREI 75ML

HUMER kõrvasprei on mõeldud välise kuulmekäigu regulaarseks puhastamiseks ja vaigukorkide tekkimise ennetamiseks. HUMER kõrvasprei on isotooniline lahus, mida pihustatakse koonusega kaitstud otsiku abil kuulmekäiku. Väliskuulmekäigu terviklikkus ja pH-tase säilivad. Lihtsustab mustuse ja liigse vaigu eemaldamist, ennetades vaigukorkide moodustumist. Koostis: puhastatud vesi, naatriumkloriid, bensalkooniumkloriid, dinaatriumedetaat, dinaatriumfosfaat, naatriumhüdroksiid.

Kogus
14.00€
 
HYABAK NIISUTAVAD SILMATILGAD 10ML

Hyabak on hüpotooniline lahus, mille koostises on niisutav hüaluroonhape ja aktinokinool, UV-vastaste omadustega aine, et niisutada kuivi silmi. Samuti libestavad silmatilgad kontaktläätsesid. Tagab niisutuse ja mugavustunde. Kuivadele, väsinud ja kuvariga töötavatele silmadele. Sobib kontaktläätsede kandjatele. Kasutamine: 1 tilk silma kohta päeva jooksul nii sageli kui vajalik. Sobib ainult täiskasvanutele. Piisavate andmete puudumise tõttu mitte kasutada lastel ega raseduse või imetamise ajal, v.a juhul kui arst seda soovitab. Ainult okulaarseks kasutamiseks. Koostis: hüaluroonhape (*soola kujul naatriumhüaluroonina 0,15%), naatriumkloriid, aktinokinool, trometamool, vesinikkloriidhape ja süstevesi. Kasutada 6 kuu jooksul peale esmast avamist.

Kogus
13.50€
 
HYPROMELOZA-P SILMATILGAD 5MG/ML 10ML

HYPROMELOZA-P® kaitsvad ja niisutavad silmatilgad on mõeldud kuiva silma nähtude leevendamiseks. B-grupi vitamiin, dekspantenool, toidab silma kudesid ja on epiteliseeriva toimega, mis soodustab silma sarvkesta pinna rakkude kiiremat taastumist. Dekspantenooli desinfitseeriv toime aga aitab vältida põletiku teket kahjustatud silmas. Tilkade koostises olev hüpromellos moodustab silma sarv- ja sidekestale ajutise kaitsva kihi ning niisutab silma välispinda. HYPROMELOZA-P® sobib kasutamiseks silmade kipituse ja karedustunde, punetuse, ärrituse ja sügelemise, suurenenud pisaravoolu, nägemise ähmasuse ja silmade kiire väsimise korral. Kasutamisjuhised: tilgutada silma 1-2 tilka 2-3 korda päevas. Vajadusel võib tarvitada 1-2 tilka iga tunni möödumisel. Toodet võib püsivalt kasutada.Toode sobib kasutamiseks nii täiskasvanutele kui lastele. Koostis: hüpromelloos, dekspantenool, bensalkooniumkloriid, naatriumkloriid, dinaatriumdetaat, süstevesi. Avatud toodet võib kasutada kuni 28 päeva.

Kogus
7.20€
 
KAIGERT TAIMSED KÕRVAKÜÜNLAD N2

Taimsed kõrvaküünlad on käsitsi valmistatud traditsioonilise rahvameditsiini vahend, mis on mõeldud kõrva-, nina- ja kurguhaiguste leevendamiseks ning ennetamiseks kodustes tingimustes. Koostis: mesilasvaha ja eeterlikud õlid (eukalüpti-, kaneeli-, lavendliõli jt.)

Kogus
6.00€
 
KÕRVATROPID ALPINE FLYFIT 1 PAAR

Mürasummutus: 17 dB. Alpine FlyFit kõrvatropid aitavad reguleerida lennureisi ajal tekkivat rõhku kõrvas ning ennetada seeläbi ebameeldivat kõrvavalu lennuki õhkutõusmisel ja maandumisel. Korduvkasutatavad ja kergesti puhastatavad (puhastamine seebi ja sooja veega). Kasutusjuhend on pakendis.

Kogus
21.50€
 
KÕRVATROPID ARTIFIT N2

Pehmed ja nahasõbralikud kõrvatropid kinnitusnööriga. Karbis 1 paar (2tk).

Kogus
1.47€
 
KÕRVATROPID BILSOM MÜRA L 1 PAAR KOLLANE

Tõhus kaitse häiriva müra, tuule ja veepritsmete eest. Tänu elastsele polümeervahule ja koonilisele kujule sobivad hästi kasutamiseks magamise ja puhkamise ajal.

Kogus
0.90€
 
KÕRVATROPID BILSOM MÜRA L 1PAAR SININE

Bilsom kõrvatropid müra vastu. Suurus L.

Kogus
0.40€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv