ACCU-CHEK SOFTCLIX LANTSETID N200

Accu-Chek Softclixi torkeseadmes kasutamiseks mõeldud lantsetid. Eriti peenike nõel – vaid 0,4 mm. Tänu unikaalsele Clixmotion tehnoloogiale puudub vibratsioon ning kasutamine seega nahale palju õrnem.

Kogus
15.77€
 
ALKOTESTER ALCOSCAN-2 ÜHEKORNDE N2

Alcoscan kvaliteedikontroll tagab selle, et tester reageerib täpselt ning ei luba rooli inimest, kelle joove on 0,2 promilli või rohkem.

Kogus
5.80€
 
ATTENDS COVER DRI+HEXAGON IMAV ALUSLINA 80X170CM (1783ml) N30

Toode on ette nähtud voodi ja madratsi kaitseks uriinilekete eest. Pehme pealispind on nahasõbralik ja välimine külg veekindel. Toote imav sisemus pehmest tselluloosist, lisatud superabsorbent. Kogu lina pinda katab vedelikku hajutav ja kuivana hoidev püsivast materjalist kiht. Toode ei nihku paigast. Imav lina asetada voodisse kaitsmaks lekete eest.

Kogus
18.08€
 
BABYHALER VAHEMAHUTI

Vahemahuti, mida kasutatakse väikelastele inhaleeritavaite ravimite manustamiseks. Sellel on pehme näomask, mis asetatakse lapse ninale ja suule. Vahemahuti kasutamine kindlustab selle, et laps saaks iga kord õige koguse ravimit. Pakendi sisu: mask, välimine klapp, sisemine klapp, välimise klapi kate, inhalaatori hoidik, huulikukate.

Kogus
24.92€
 
BAKTOLAN VITAL CARE HÜDROGEEL 350ML

Baktolan Vital hüdrogeel aitab parandada verevarustust. Sobib verervarustushäirete toetavaks hoolduseks, lihaspingete leevendamiseks, spordimassaaziks ja lamatiste profülaktikaks. Toimeained: rosmariin, arnikas, eukalüpt, mentool, kamper. Kasutamine: üks või mitu korda päevas määrida probleemsele kehaosale. Kasutada ainult tervel nahal. Imendub kiiresti ega jäta nahka kleepuma. Ei sobi kasutamiseks limaskestadel ega silmade ümbruses. Mitte kasutada beebidel ega väikelastel. Koostis: denatureeritud alkohol, vesi, polüakrüülamiid, Rosmarinus Officinalis (õli), limoneen, linalool, mentool, C 13-14 isoparafiin, Laureth-7, Eucalyptus Globulus (õli), Arnica Montana ekstrakt, kamper.

Kogus
9.80€
 
2.70€
 
3.00€
 
BD PEN-NÕEL 4 MM N100

Lateksivaba nõel pen-süstlale. Nõela läbimõõt 0,24mm (32G) ja pikkus 4mm. Nõela pikkus sobib hästi lastele ja väiksema kehakaalu ning rasvaprotsendiga inimestele. Õhukese seinaga nõel. Mõeldud ühekordseks kasutamiseks ! Sobib kasutamiseks järgnevate tootjate pensüstlitega: Sanofi- ClikStar, SoloStar, TactiPen, Opticlik, OptiPen Pro, OptiSet, Lyxumia, Lilly- KwikPen, HumaPen Memoir/Luxura/Luxura HD/Ergo II, Humalog Pen, Humulin Pen, Umuline Pen, Forseto, Savvio, Astra Zeneca- Byetta Pen, Novo Nordisk- FlexTouch, Victoza Pen,Flex Pen, Novopen3, Novopen4, Echo, Junior, InnoLet, Berlin-Chemie- BerliPen Areo, B. Braun- Omnican Pen, Ypsomed- Ypsopen, Owen Mumford- Autopen 24/Classic/Junior

Kogus
16.91€
 
BD PEN-NÕEL 5 MM N100

Lateksivaba nõel pen-süstlale. Nõela läbimõõt 0,25 mm (31G) ja pikkus 5 mm. Õhukese seinaga nõel. Mõeldud ühekordseks kasutamiseks! Sobib kasutamiseks järgnevate tootjate pensüstlitega: Sanofi- ClikStar, SoloStar, TactiPen, Opticlik, OptiPen Pro, OptiSet, Lyxumia, Lilly- KwikPen, HumaPen Memoir/Luxura/Luxura HD/Ergo II, Humalog Pen, Humulin Pen, Umuline Pen, Forseto, Savvio, Astra Zeneca- Byetta Pen, Novo Nordisk- FlexTouch, Victoza Pen,Flex Pen, Novopen3, Novopen4, Echo, Junior, InnoLet, Berlin-Chemie- BerliPen Areo, B. Braun- Omnican Pen, Ypsomed- Ypsopen, Owen Mumford- Autopen 24/Classic/Junior

Kogus
15.67€
 
BD PEN-NÕEL 8 MM N100

Lateksivaba nõel pen-süstlale. Nõela läbimõõt 0,25 mm (31G) ja pikkus 8 mm. Nõela pikkus sobib hästi suurema kehakaaluga inimesele. Õhukese seinaga nõel. Mõeldud ühekordseks kasutamiseks! Sobib kasutamiseks järgnevate tootjate pensüstlitega: Sanofi- ClikStar, SoloStar, TactiPen, Opticlik, OptiPen Pro, OptiSet, Lyxumia, Lilly- KwikPen, HumaPen Memoir/Luxura/Luxura HD/Ergo II, Humalog Pen, Humulin Pen, Umuline Pen, Forseto, Savvio, Astra Zeneca- Byetta Pen, Novo Nordisk- FlexTouch, Victoza Pen,Flex Pen, Novopen3, Novopen4, Echo, Junior, InnoLet, Berlin-Chemie- BerliPen Areo, B. Braun- Omnican Pen, Ypsomed- Ypsopen, Owen Mumford- Autopen 24/Classic/Junior

Kogus
12.87€
 
CARESENS LANTSETID 30G N50

CareSens lantsetiseadeldise nõelad on tänu oma ümarale otsale universaalsed ja sobivad erinevatesse torkeseadmetesse. Lantsetid on ettenähtud ühekordseks kasutamiseks!

Kogus
3.40€
 
CONVATEC NAHKA KAITSVA VEDELIKUGA IMMUTATUD STOOMIÜMBRISEKAITSE PADJAKESED N100

ConvaCare® nahka kaitsva vedelikuga immutatud rätid loovad plaastrite, stoomi alusplaatide/kottide, liimaine ja hüdrokolloidi kihtide all olevale nahale barjääri, et kaitsta nahka ärrituse, eritise ja liimaine kogunemise eest. Nahka kaitsvad salvrätid ei koosne vees lahustuvast materjalist.

Kogus
14.72€
 
EVOLU INHALAATOR NANO AIR AKUGA

Kaasaskantav nebulisaator. Seadmes võib kasutada ka arsti poolt kirjutatud ravimeid. Väga vaikne. Töökindel ka seadme kallutamisel. Sõelub vedeliku läbi pisikeste aukude membraanivõrgus tekitades peene aerosooludu (1–5 μm). Ülipeente aerosoolosakeste keskmine suurus on umbes 4,5 μm. Sobib astma, kroonilise bronhiidi ja muude ülemiste ja alumiste hingamisteede haiguste, näiteks nohu, puhul kasutamiseks. Seade töötab pärast laadimist kuni 60 minutit. Sobib täiskasvanutele, vanuritele, imikutele ja väikelastele. Pakendi sisu: inhalaator, huulik, täiskasvanute mask, laste mask, kandekott, kasutusjuhend, mikro-USB kaabel, kaks liitiumpatareid.

Kogus
99.00€
 
EVOLU SÕRMEOTSA PULSSOKSÜMEETER

Hapnikuküllastus näitab arteriaalses veres sisalduva hapnikurikka hemoglobiini protsenti. Tegu on väga olulise respiratoorse tsirkulatsioonisüsteemi osaga. Paljud hingamisteede haigused võivad põhjustada inimveres madalat hapnikuküllastust. Seetõttu on mistahes probleemide õigeaegseks diagnoosimiseks oluline teada patsiendi vere hapnikuküllastust. Mõõtmine toimub sõrmeotsast. Elektrooniline, normaalse inimkeha arteriaalse vere hapnikuküllastus (SpO2) on 98%. Kui mõõdetud väärtus on alla 94%, on saadava hapniku hulk ebapiisav. Konsulteerige arstiga. Pulsisagedus (bpm) näitab südamelöökide arvu ühes minutis. Tavaliselt vastab pulsisagedus südamelöökide arvule. Üldiselt jääb inimeste pulsisagedus vahemikku 60 kuni 90 lööki minutis. Perfusiooni indeks (PI) näitab tavaliselt läbivaadatava patsiendi jäseme perfusiooni olekut. Normaalse inimkeha PI on 3% või rohkem.

Kogus
70.60€
 
EVOLU TERMOMEETER CLASSIC ELAVHÕBEDAVABA

Elavhõbedavaba meditsiiniline termomeeter on vahend patsiendi kehatemperatuuri mõõtmiseks. 100% veekindel ja hügieeniline. Sobiv allergilistele inimestele (ei sisalda PVC ega niklit).

Kogus
8.00€
 
EVOLU TERMOMEETER DIGITAALNE SOFT VEEKINDEL/PAINDUV

Digitaalne termomeeter on mõeldud inimkeha temperatuuri mõõtmiseks tavarežiimil suus, rektaalselt või kaenla alt. Termomeeter annab kiire ja ülimalt täpse kehatemperatuuri näidu. Kõrge mõõtmistäpsus (+/- 0,1 C). Helisignaal palaviku korral. Automaatne väljalülitus. Veekindel. Painduva otsaga.

Kogus
7.40€
 
EVOLU VERERÕHUAPARAAT INTELLIGENT (22-42CM)

Sobib iseseisvaks kasutamiseks kodustes tingimustes. Seade on mõeldud kasutamiseks täiskasvanutel ning mõõdab ja kuvab diastoolset ja süstoolset vererõhku ning pulssi. Seadme mällu mahub 90/90 mõõtmistulemust. Suur ja selgelt loetav LED ekraan. WHO vererõhu klassifikatsiooni näit. Automaatne väljalülitus (1 min pärast) säästab energiat. Toiteallikas - patareidest või vooluvõrgust. 1,5 V PATAREID (LR03, AAA). Pakendis: tonomeeter, mansett (22-42cm), kasutusjuhend, adapter.

Kogus
99.00€
 
FEELFINE PEN NEEDLES 8 MM 31G N100

Insuliini PEN nõelad: Universaalsed. Silikooniga kaetud. Kolmeastmeliselt teritatud. Elektropoleeritud.

Kogus
11.73€
 
FEVER MONITOR TERMOMEETER OTSAESISELE KLEEBITAV LASTE N3

Fevermonitor on mõeldud beebide ja laste palaviku jälgimiseks. Tulemus juba 30 sekundiga. Ühe mõõtjaga on võimalik mõõta 1 korra kuni 48 tundi.

Kogus
6.50€
 
GERATHERM KONTAKTIVABA TERMOMEETER N1

Temperatuuri kiire ja kontaktivaba mõõtmine. Innovatiivne infrapunatehnoloogia garanteerib ohutu ja hügieenilise mõõtmise sekundite jooksul. Laiendatud mõõtevahemik ( 0 C-100 C) võimaldab mõõta kehatemperatuuri ja objektide või pindade ( nagu nt imiku söögipudelid, vannivesi,keskonna temperatuuri) temperatuuri. Ohutu ja hügieeniline. Tänu nahakontakti puudumisele on viiruste ja muude haigusetekijate ülekandumise võimalus väiksem. Täpne ja usaldusväärne. Moodsa infrapunaanduriga ainulaadne mõõteandur garanteerib, et korrektsel kasutamisel on iga mõõtmine täpne ja usaldusväärne. Palavikualarm. 10 lühikest helisignaali ja punane LCD-taustavalgustus osutavad sellele, et patsiendi kehatemperatuur on üle 37,5 C Mälu. Mälurežiimi kasutades on võimalik kuvada 30 viimast mõõteväärtust, nii on võimalik paremini jälgida kehatemperatuuri kõikumisi. Automaatne väljalülitus ca 3 min peale viimast mõõtmist. Patareid on kaasas. Garantii: 2 aastat.

Kogus
60.00€
 
GREETMED ADULT SPAATEL MITTESTERIL 150X18X1,6MM N100

Ühekordne puidust spaatel (mittesteriilne).

Kogus
2.10€
 
HAPNIKUVUNTSID2,1M+ÜHENDAJA

Kogus
0.90€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv