ABC VITAMIIN D3 10ML

Vitamiin D-3 tugevdab luid ja liigeseid ning omab olulist rolli rakkude ainevahetuses. Vitamiin D regulaarne kasutamine soodustab soolestikus kaltsiumi ja magneesiumi imendumist. Hoiab tasakaalus hormonaalsüsteemi. Annustamine: lastele alates 2-st elunädalast ja täiskasvanutele sisse võtta 1 tilk päevas. 1 tilk (0,03ml) sisaldab: vitamiin D-3 10,0 µg (400RÜ). 10ml pudelis on 330 tilka. Koostis: kolekaltsiferool, oliivõli. Peale pakendi avamist kasutada 3 kuu jooksul. NB! Ei sisalda sojat, gluteeni, laktoosi, pärmi, naatriumi, kaseiini, suhkrut. Ei sisalda piima-, nisu-, kala- ja tärklisekomponente. Ei sisalda säilitusaineid.

Kogus
4.00€
 
ABC VITAMIIN D3 CAPS. 50MCG N60

D-vitamiini õlikapslid. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena, aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele. Annustamine: 1 kapsel päevas. 1 õlikapsel sisaldab 50 µg (2000 IU) D₃-vitamiini (kolekaltsiferooli) (1000%*). *-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: päevalilleõli, želatiin kapsli kestana, niiskusesäilitaja glütserool, kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
6.10€
 
ABC VITAMIIN D3 CAPS.100MCG N60

D-vitamiini õlikapslid. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena, aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele. Annustamine: 1 õlikapsel päevas. 1 õlikapsel sisaldab 100 µg (4000 IU) D₃-vitamiini (kolekaltsiferooli) (2000%*). *-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: päevalilleõli, želatiin kapsli kestana, niiskusesäilitaja glütserool, kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
6.20€
 
APOVIT D-VITAMIIN TILGAD 400TÜ/5TILGAS 10ML

D-vitamiini tilgad. D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi imendumisele, mis omakorda aitab säilitada luude ja hammaste tugevust. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele. Annustamine: Alates 2. elunädalast kuni 1. eluaastani ainult rinnapiima saavatel imikutel 5 tilka ööpäevas. Kunstlikult toidul (D-vitamiini sisaldavad toitesegud) olevatel imikutel 3 tilka ööpäevas. Üle 1-aastastele lastele ja täiskasvanutele 5 tilka ööpäevas. Alla 1-aastastele lastele antakse D-vitamiini tavaliselt aastaringselt. Soovitatav annus alates 2. elunädalast kuni 1. eluaastani on ainult rinnapiima saavatel imikutel 5 tilka ööpäevas (10 mcg; 200% päevasest võrdluskogusest*) ja kunstlikul toidul (D-vitamiini sisaldavad toitesegud) olevatel imikutel 3 tilka ööpäevas (6 mcg; 120% päevasest võrdluskogusest*). Koostis: kookosõli ja D-vitamiin (kolekaltsiferool).

Kogus
7.00€
 
D-MAX KIDS NÄRIMISTBL 10MCG PIRNIMAITSELINE N90

D-max Kids pirnimaitselised närimistabletid sisaldavad D3-vitamiini, mis aitab hoida luid ja hambaid ning lihaste talitlust normaalsena. Lisaks aitab D-vitamiin kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. D-max Kids tabletid on suhkru-, laktoosi-, gluteeni- ja pärmivabad. Annustamine: Lastele 1 tablett päevas. Tablette võib närida või imeda. Päevane annus 1 närimistablett sisaldab 10 µg D3 vitamiini (200% päevasest võrdluskogusest täiskasvanul). Koostis: magusaine (ksülitool), emulgaatorid (rasvhapete magneesiumisoolad), lõhna ja maitseaine (pirn), kolekaltsiferool.

Kogus
6.50€
 
D-MAX NÄRIMISTBL 100MCG N90

D-max vaarika-maasikamaitselised närimistabletid D3 vitamiiniga. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja normaalsele vere kaltsiumisisaldusele, on oluline luudele ja lihastele. Annustamine: 1 tablett päevas. 1 närimistablett sisaldab D3 vitamiini ehk kolekaltsiferooli 100 µg (2000%*) *- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: magusaine (ksülitool), kolekaltsiferool (D3 vitamiin), emulgaator (rasvhapete magneesiumisoolad), lõhna- ja maitseained (maasikas, vaarikas). D-max tabletid on suhkru-, laktoosi-, gluteeni- ja pärmivabad.

Kogus
12.20€
 
D-MAX NÄRIMISTBL 30MCG N90

D-max vaarika-maasikamaitselised närimistabletid D3 vitamiiniga. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja normaalsele vere kaltsiumisisaldusele, on oluline luudele ja lihastele. Annustamine: 1 tablett päevas. 1 närimistablett sisaldab D3 vitamiini ehk kolekaltsiferooli 30 µg (600%*) *- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: magusaine (ksülitool), kolekaltsiferool (D3 vitamiin), emulgaator (rasvhapete magneesiumisoolad), lõhna- ja maitseained (maasikas, vaarikas). D-max tabletid on suhkru-, laktoosi-, gluteeni- ja pärmivabad.

Kogus
9.00€
 
D-MAX NÄRIMISTBL 50MCG N90

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja normaalsele vere kaltsiumisisaldusele, on oluline luudele ja lihastele. Annustamine: täiskasvanutele 1 närimistablett päevas. Tablette võib närida või imeda. Päevane annus 1 närimistablett sisaldab D3 vitamiini ehk kolekaltsiferooli 50 µg (1000% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele). Koostis: magusaine (ksülitool), kolekaltsiferool (D3 vitamiin), emulgaator (rasvhapete magneesiumisoolad), lõhna- ja maitseained (maasikas, vaarikas). D-max tabletid on suhkru-, laktoosi-, gluteeni- ja pärmivabad.

Kogus
10.50€
 
D-PÄRLID 1000 ÕLIKAPSLID 25MCG N120

D-Pärlid™ 1000 on väikesed õlikapslid, mis sisaldavad 25 µg (1000 IU) D3-vitamiini. D-vitamiin on vajalik luude ja hammaste terviseks, lihaste ja immuunsüsteemi normaalseks talitluseks ning lisaks toetab D-vitamiin kaltsiumi ja fosfori normaalset ainevahetust ning osaleb rakkude jagunemise protsessis. Annustamine: Üks kapsel päevas. Kapsel võtta koos toiduga. Kapsli võib neelata tervelt või imeda. Päevane annus 1 kapsel sisaldab D3-vitamiini 25 mcg, mis on 500% päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanud inimesele. Koostis: mahuaine: oliiviõli; kapsli kate: zhelatiin; niiskusesäilitaja: glütserool, puhastatud vesi, vitamiin: kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
16.30€
 
D-PÄRLID 1000 ÕLIKAPSLID 25MCG N40

D-Pärlid™ 1000 on väikesed õlikapslid, mis sisaldavad 25 µg (1000 IU) D3-vitamiini. D-vitamiin on vajalik luude ja hammaste terviseks, lihaste ja immuunsüsteemi normaalseks talitluseks ning lisaks toetab D-vitamiin kaltsiumi ja fosfori normaalset ainevahetust ning osaleb rakkude jagunemise protsessis. Annustamine: Päevane annus 1 kapsel sisaldab D3-vitamiini 25 mcg, mis on 500% päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanud inimesele. Koostis: mahuaine: oliiviõli; kapsli kate: zhelatiin; niiskusesäilitaja: glütserool, puhastatud vesi, vitamiin: kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
6.50€
 
D-PÄRLID 3000 ÕLIKAPSLID 75MCG N80

D-Pärlid™ 3000 on väikesed õlikapslid, mis sisaldavad 75 µg (3000 IU) D3-vitamiini. D-vitamiin on vajalik luude ja hammaste terviseks, lihaste ja immuunsüsteemi normaalseks talitluseks ning lisaks toetab D-vitamiin kaltsiumi ja fosfori normaalset ainevahetust ning osaleb rakkude jagunemise protsessis. Annustamine: 1 õlikapsel päevas. Päevane annus 1 kapsel sisaldab D3-vitamiini 75 mcg, mis on 1500% päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanud inimesele. Koostis: mahuaine: oliiviõli; kapsli kate: zhelatiin; niiskusesäilitaja: glütserool, puhastatud vesi, vitamiin: kolekaltsiferool (vitamiin D3), kakaopulber.

Kogus
20.00€
 
ECOSH D3-VITAMIIN TILGAD 1200IU/TILGAS 10ML KANEPISEEMNE ÕLIGA

D3-vitamiin on vajalik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule. D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust. Annustamine: 1 tilk päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Konsulteeri arstiga, kui manustad ravimeid või oled lapseootel. Soovitatud annust mitte ületada. NB! Manustamisel on oluline vältida pipeti kontakti suu ja keele limaskestaga! Manusta toodet nii, et suhu tilgutades ei puutuks pipett kokku suu limaskestadega või tilguta lusikale. Päevane annus 1 tilk sisaldab: Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 1200IU/30 μg (600%*). * – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: kanepiseemneõli, D3 vitamiin (kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin).

Kogus
16.90€ 12.68€
 
ECOSH D-VITAMIIN KANEPIPULBRIGA N90

D-vitamiini kapslid. D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust. Annustamine: 1 kapsel päevas. Päevane annus 1 kapsel sisaldab D-vitamiini 4000IU/100 μg (2000%*). * – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostisosad: kanepiseemnejahu (mahuaine), D-vitamiin (kolekaltsiferool), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Kogus
15.00€ 11.25€
 
ECOSH VITAMIIN K2+D3 TILGAD 10ML

Vitamiin D3 ja K2 tilgad luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks. Annustamine: 1 tilk päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Konsulteeri arstiga, kui manustad ravimeid või oled lapseootel. Soovitatud annust mitte ületada. NB! Manustamisel on oluline vältida pipeti kontakti suu ja keele limaskestaga! Manusta toodet nii, et suhu tilgutades ei puutuks pipett kokku suu limaskestadega või tilguta lusikale. Päevane annus 1 tilk sisaldab vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 2000IU/50 μg (1000%*), K2 vitamiin 45 μg (60%*). * – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostisosad: kookosõli, D3 vitamiin (kolekaltsiferool), K2 vitamiin (menakinoon-7 e. MK7).

Kogus
26.50€ 19.88€
 
LIVSANE VITAMIIN D PEHMEKAPSLID 4000IU N30

LIVSANE D3 4000IU sisaldab suure annuse D-vitamiini. D-vitamiinil on inimese organismis tervise säilitamisel suur roll. Seetõttu tõstab D-vitamiini puudus märkimisväärselt haiguste esinemise riski, eriti just talvel ja põhjapoolkeral. Vitamiin D aitab kaasa luude, hammaste ja lihaste funktsioonide säilimisele, aitab hoida vere kaltsiumisisaldust normaalsena ning toetab immuunsüsteemi tööd. Sisaldus päevases annuses 1 kapslis: vitamiin D3 100 µg (2000% NRV*). *- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value). Annustamine: 1 kapsel päevas tervelt piisava koguse veega. Koostis: sojaõli, želatiin, niisutaja: glütseriin, kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
7.20€
 
LIVSANE VITAMIIN D PEHMEKAPSLID 4000IU N60

LIVSANE D3 4000IU sisaldab suure annuse D-vitamiini. D-vitamiinil on inimese organismis tervise säilitamisel suur roll. Seetõttu tõstab D-vitamiini puudus märkimisväärselt haiguste esinemise riski, eriti just talvel ja põhjapoolkeral. Vitamiin D aitab kaasa luude, hammaste ja lihaste funktsioonide säilimisele, aitab hoida vere kaltsiumisisaldust normaalsena ning toetab immuunsüsteemi tööd. Sisaldus päevases annuses 1 kapslis: vitamiin D3 100 µg (2000% NRV*). *- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value). Annustamine: 1 kapsel päevas tervelt piisava koguse veega. Koostis: sojaõli, želatiin, niisutaja: glütseriin, kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kogus
13.00€
 
MINISUN DEFENCE D+C NÄRIMISTBL 250MG+25MCG APELSINI N60

Annustamine: 1 närimistablett päevas. Päevane annus (1 tablett) sisaldab: C-vitamiin 250 mg (313%*), D3-vitamiin 25 mcg (1000IU) (500%*). * - % päevasest soovitatavast annusest täiskasvanutele Koostis: magusained (sorbitool, ksülitool, sukraloos), naatrium-L-askorbaat, L-askorbiinhape, stabilisaator (rasvhapete magneesiumsoolad), maisimaltodekstriin, D3-vitamiin (kolekaltsiferool), paakumisvastased ained (ränidioksiid), mahuaine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), maisitärklis, looduslik aroomiaine ja muundatud maisitärklis. Ei sisalda laktoosi, pärmi, gluteeni, sojat ja želatiini.

Kogus
11.20€
 
MINISUN VITAMIIN D TILGAD 10MCG/5 TILGAS 10ML

Minisun tilgad sobivad väikelaste D3-vitamiini vajaduse katmiseks. Vitamiin D aitab kaasa laste immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning on vajalik laste luustiku normaalseks kasvuks ja arenguks. Annustamine: 5 tilka päevas puhtalt või toidu sisse segatuna. Päevane annus (5 tilka) sisaldab: 10 mcg (400IU) D3-vitamiini (200% RDA väärtusest). 10 ml = ligikaudu 66 päevaannust.   Koostis: taimeõli, alfa-tokoferool, D3-vitamiin (kolekaltsiferool). Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril. Avatud pudeli sisu kasutada 2 kuu jooksul.

Kogus
6.50€
 
MUUMI D-VIT 10MCG N100 MAASIKA NÄRIMISTABLETID

Muumi maasikamaitselised närimistabletid sisaldavad D-vitamiini, mis aitab hoida luid ja hambaid ning lihaste talitlust normaalsena. Lisaks aitab D-vitamiin kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Sisaldus päevases annuses 1 närimistabletis: 10 µg D-vitamiini (200% päevasest võrdluskogusest täiskasvanul). Kasutamine: 1 närimistablett päevas. Võib närida või imeda. Koostis: magusaine (ksülitool 78,3%), mahuaine (inuliin, mikrokristalne tselluloos), paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid), looduslikud lõhna- ja maitseained (maasikas), kolekaltsiferool (D3-vitamiin), toiduvärv (peedimahlapulber).

Kogus
6.00€
 
NÕGEL D3-VITAMIIN EESTI ASTELPAJUÕLIGA 4000IU/TILGAS 10ML

Kodumaine kontrollitud D-vitamiini sisaldusega hästi imenduv kolekaltsiferool (D3-vitamiin) Eesti maheastelpajuõlis (maheoliiviõli baasil). 10 ml pudelis 330 tilka, millest jätkub 330 päevaks. Sobib kasutamiseks alates 11.eluaastast. Annustamine: 1 tilk päevas. Päevane annus (1 tilk) sisaldab 100 μg* kolekaltsiferooli (D3-vitamiini).*2000% päevasest võrdluskogusest lastele ja täiskasvanutele. Koostis: Eesti astelpajuõli*, kolekaltsiferool (D3-vitamiin). Eesti astelpajuõli*, kolekaltsiferool (D3-vitamiin). *- kasvatatud ilma sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta.

Kogus
17.00€
 
NORDAID VITAMIIN D ÕLISPREI IMIKUTELE 10MCG 30ML

Vitamiin D aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena ning toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust. Päevane annus üks pihustus sisaldab: D-vitamiin (kolekaltsiferool) 10 µg (150% NRV*). *protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Annustamine: 1 pihustus päevas keele alla või põse siseküljele. Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne iga kasutamist. Pihustada keele alla või põse siseküljele. Koostis: vitamiin D3 (kolekaltsiferool), MCT õli kookosõlist. Õhuvabas pakendis. Minimaalselt 200 pihustust, jätkub 6 kuuks.

Kogus
13.80€
 
PRO EXPERT VITAMIIN D IMMUNO ÕLIKAPSLID 4000IU N60

D3-vitamiin ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalselt efektiivsele toimimisele. Tsitruse bioflavonoidid toetavad hingamisteede head tervist, rahustavad kurku ja neelu ning mõjuvad rahustavalt häälepaeltele. Annustamine: 1 kapsel päevas. Sisaldus päevases annuses 1 kapslis: vitamiin D3 100 µg (2000%*) 4000 IU, tsink 20 mg (200%*), tsitruse (Citrus Aurantium) bioflavonoidid 50 mg, külmpressitud viinamarja (Vitis vinifera) seemneõli 280 mg. *Päevased võrdluskogused täiskasvanutel (NRV-Nutritional Reference Value). Koostis: Viinamarja (Vitis vinifera) külmpressitud seemneõli, želatiin (veise), tsinklaktaat, tsitruse bioflavonoidid mõruapelsinist (Citrus aurantium), mesilasvaha, niiskusesäilitaja glütseriin, puhastatud vesi, Vitamiin D3 (kolekaltsiferool), värvained: gardeenia kollane, karmiin, titaandioksiid.

Kogus
21.20€
 
PRO EXPERT VITAMIIN D NÖÖBIKOMMID 800IU N60

D3-vitamiin on vajalik laste immuunsüsteemi normaalseks efektiivseks toimiseks, luude normaalseks kasvuks ja arenguks. D3-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis toetades seeläbi luude ja hammaste head tervist. Annustamine: 1 nööbikomm päevas. 1 nööbikomm sisaldab vitamiin D3 20 µg ( 400%*) 800 IU. * – päevane võrdluskogus täiskasvanutel. Koostis: maltitool siirup, magusained: ksülitool ja maltitool, puhastatud vesi, paksendaja kummiaraabik akaatsiast ja tärklisatetaat, želatiin, happesuse regulaator sidurnhape ja naatriumtsitraat, tutti-frutti lõhna- ja maitseaine, värvaine beetakaroteen, glaeeraine karnaubavaha.

Kogus
13.50€
 
PRO EXPERT VITAMIIN D ÕLIKAPSLID 1200IU N90

D3-vitamiini õlikapslid külmpressitud viinamarjaseemneõliga. D3-vitamiin on hea luudele, lihastele, hammastele ja immuunsüsteemile. D3-vitamiin toetab lihaste normaalset talitlust. Annustamine: 1 kapsel päevas. Päevane annus 1 kapsel sisaldab: vitamiin D 30 µg ehk 1200 IU (600%)*, külmpressitud viinamarja (Vitis vinifera) seemneõli 138mg. *-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Koostis: viinamarja (Vitis vinifera) külmpressitud seemneõli, želatiin (veise), niiskusesäilitaja glütseriin, puhastatud vesi, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Kogus
14.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv