BLEND-A-DENT PLUS PROTEESIDE LIIM BAD ORIGINAL COMPLETE 47G

Blend-a-dent Complete proteesiliim hoiab proteese kindlalt paigal kogu päeva, muudab need mugavamaks igemete ja hambaproteeside vahele polstri loomisega ning aitab luua toidutihendi, mis takistab toiduosakeste sattumist hambaproteeside alla. Kerge piparmündilõhnaga. Kasutusjuhised: 1. Puhastage proteese ja igemeid hoolikalt. 2. Parimate tulemuste saamiseks kandke ühtlaste vahedega liimitäpid piki hambaproteesi suuga kokkupuutuvaid servi ja pindu. 3. Enne proteesi suhu panemist loputage suud. Meie proteesiliim reageerib niiskusega nii, et moodustub õhuke ja tihke tihendbarjäär toiduosakeste vastu. 4. Vajutage protees kindlalt kohale ja hoidke seda veidi paigal. 5. Parimate tulemuste saamiseks oodake 15-30 minutit, enne kui sööte või joote. Koostis: Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum, Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, CI 45410, Menthol, Limonene.

Kogus
8.70€
 
BLEND-A-DENT PLUS PROTEESILIIM DUAL POWER 40G

Tänu paksemale koostisele tagab see ka päeva lõpuks erakordselt tugeva 88% kinnitusjõu algsesega võrreldes. See eritab kleepaineid terve päeva jooksul – et proteesid püsiksid kindlalt ja sobiksid mugavalt igal ajal ja igat liiki toitu süües. Loob ka erilise toidutihendi, et toiduosakesed ei satuks proteeside alla. Tugev kinnitus: hoiab proteesid kogu päeva kindlalt paigal Mugavam: loob igemete ja proteesi vahele polstri paremaks sobitumiseks Kasutusjuhised: 1. Puhastage proteese ja igemeid hoolikalt. 2. Parimate tulemuste saamiseks kandke peened liimijooned piki hambaproteesi servi, et moodustada tugev kinnitus ja väga tõhus barjäär toidu sissetungi vastu. 3. Enne proteesi suhu panemist loputage suud. Meie proteesiliim reageerib niiskusega nii, et moodustub õhuke ja tihke tihendbarjäär toiduosakeste vastu. 4. Vajutage protees kindlalt kohale ja hoidke seda veidi paigal. 5. Parimate tulemuste saamiseks oodake 15-30 minutit, enne kui sööte või joote. Koostisosad: Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Para Num Liquidum, Cellulose Gum, Petrolatum, Silica, CI 45410.

Kogus
8.70€
 
BLEND-A-DENT PROTEESILIIM FRESH 47G

Blend-a-dent Complete Fresh on piparmündilõhnaga proteesiliim täis- ja osalistele hambaproteesidele. Proteesiliim hoiab proteese paigal kindlalt kogu päeva, muudab need mugavamaks igemete ja hambaproteeside vahele polstri loomisega ning aitab luua toidutihendi, mis takistab toiduosakeste sattumist hambaproteeside alla. Koostis: Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, Menthol, CI 45410.

Kogus
8.70€
 
BLEND-A-DENT PROTEESILIIM NEUTRAL 47G

Blend-a-dent Complete hoiab proteese kindlalt kogu päeva, muudab need mugavamaks igemete ja hambaproteeside vahele polstri loomisega ning aitab luua toidutihendi, mis takistab toiduosakeste sattumist hambaproteeside alla. Neutraalse maitsega. Kasutusjuhised: 1. Puhastage proteese ja igemeid hoolikalt. 2. Parimate tulemuste saamiseks kandke ühtlaste vahedega liimitäpid piki hambaproteesi suuga kokkupuutuvaid servi ja pindu. 3. Enne proteesi suhu panemist loputage suud. Meie proteesiliim reageerib niiskusega nii, et moodustub õhuke ja tihke tihendbarjäär toiduosakeste vastu. 4. Vajutage protees kindlalt kohale ja hoidke seda veidi paigal. 5. Parimate tulemuste saamiseks oodake 15-30 minutit, enne kui sööte või joote. Koostis: Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Cellulose Gum, Silica.

Kogus
8.70€
 
COREGA HAMBAPROTEESIDE PUHASTUSTABLETID BIO FORMULA N30

Pakend sisaldab 30 puhastustabletti tõhusaks hambaproteeside puhastuseks. Kasutades tablette regulaarselt kaks korda päevas lahustavad ja eemaldavad plekid ja katu, mille on tekitanud tee, vein või nikotiin, aitavad hoida proteesid puhaste ja säravatena. Corega Cleanser Tabs Bio tablettidel on antibakteriaalne ja puhastav toime, mis aitab ära hoida hambakivi ja põletiku tekke. Corega Cleanser Tabs Bio tabletid tagavad värskustunde terveks päevaks. 1. Lisage üks Corega tablett piisavale kogusele piisavalt soojale (mitte kuumale) veele, et see kataks proteesid (osalised proteesid või eemaldatavad sillad).2. Pärast 5-minutilist leotamist puhastage proteesid lahusega, kasutades pehmet hambaharja. 3. Loputage proteese hoolikalt voolava vee all. Hävitage allesjäänud lahus kohe pärast kasutamist. Koostis: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, POG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Cl 42090, Cl 73018.

Kogus
7.60€
 
COREGA HAMBAPROTEESIDE PUHASTUSTABLETID DENTAL WHITE N30

Hambaproteeside puhastustabletid valgendava toimega. Hävitab 99,9% lõhna põhjustavatest bakteritest Eemaldab katu ja raskestieemaldatavad plekid. Jätab proteesidele värske piparmündilõhna. Aitab säilitada hambaproteeside valget tooni. Kasutusjuhend: 1. Lahusta üks Corega tablett klaasis, milles on piisavalt sooja vett (mitte tulist), et proteesid oleksid veega kaetud. 2. Leota proteese 15 minutit. Proteesid võivad lahusesse jääda ka kogu ööks. 3. Parima tulemuse saamiseks harja proteese lahusega. Peale kasutamist viska lahus kohe ära. 4. Loputa hambaproteese põhjalikult jooksva vee all. Kasutada 1-2 korda päevas. Ettevaatust: Ära pane tablette suhu ja ära joo lahust. Ära joo puhastuslahust või kasuta seda suuloputusvedelikuna. Ära puuduta suud või silmi peale tablettide või lahuse käitlemist. Ära kasuta tablette, kui oled koostisosade suhtes allergiline. Hoiatus: Põhjustab tugevat silmade ärritust. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida tablettide või lahuse sattumist isikute kätte, kes võivad need alla neelata. Allaneelamise korral: võtta ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Koostis: Sodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate (Potassium monopersulfate), Sodium carbonate peroxide, Sodium carbonate, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Subtilisin, Sodium lauryl sulfoacetate, Aroma, PVP/VA Copolymer, CI 42090, CI 73015

Kogus
8.00€
 
COREGA PROTEESI PUHASTUSTABLETID DOUBLE POWER N36

Corega Double Power pakub teie proteesidele kiiret ja tõhusat puhastavat toimet tänu oma koostisele, kust vabaneb kaks korda rohkem puhastavat toimeainet kui "Corega Tabs 6 tabletti". See tapab 99,99% halba suulõhna tekitavatest bakteritest, aitab eemaldada rohkem plekke juba mõne minutiga ja vähendab hambakatu teket. Kasutamine: Lisage 1 Corega tablett piisavale kogusele soojale (mitte kuumale) veele, et see kataks proteesid. Pärast 5-minutilist leotamist puhastage proteesid kasutades pehmet hambaharja. Loputage proteese hoolikalt voolava vee all. Hävitage alles jäänud lahus kohe pärast kasutamist. Koostis: Sodium bicarbonate, Sodium carbonate peroxide, Citric acid, Potassium caroate (Potassium monopersulfate), Sodium carbonate, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium lauryl sulfate, VP/VA copolymer, Aroma, Cellulose gum, CI 42090, CI 73015, CI 19140.

Kogus
8.20€
 
COREGA PROTEESIDE KINNITUSLIIM COMFORT 40G

COREGA Comfort muutub süljega kokkupuutel geeliks, mis hoiab proteesid kogu päeva kindlalt paigal. Proteesiliim tagab igemetele mugavustunde ning pehmenduse surve vastu, samuti vähendab hõõrdumist ja ärritust, mida proteesid võivad põhjustada. Piparmündi maitsega. KASUTUSJUHEND: Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada liimi väljavalgumist. Sellisel juhul kasutage järgmisel korral väiksemat kogust. Õige koguse leidmine võib võtta aega mõned kasutuskorrad. Kandke proteesidele üks kord päevas kogu päeva kestvaks mugavuseks ja turvaliseks kinnituseks. Kui on vajadus kasutada rohkem kui üks kord päevas, pöörduge nõuande saamiseks hambaarsti poole. Koostis: Cellulose gum, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Carbomer, Silica, Cera Alba, Aroma, Limonene.

Kogus
12.00€
 
COREGA PROTEESIDE KINNITUSLIIM ERITI TUGEV KINNITUS 40G

Väldib toiduosakeste sattumist proteesi alla. Tugev kinnitus terveks päevaks. Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, küsige nõu oma hambaarstilt. KASUTAMINE: 1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud, puhastele, kuivadele proteesidele. 2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine. EEMALDAMINE: 1. Loputage tugevasti suud sooja veega ja eemaldage siis aeglaselt proteesid. 2. Eemaldage liimijäägid hambaproteesidelt ja suust sooja vee ja pehme hambaharja abil. Koostis: Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum, propylparaben, aroma, Cl 45430.

Kogus
10.50€
 
COREGA PROTEESIDE KINNITUSLIIM ERITI TUGEV KINNITUS 70G

Corega Extra Strong Mild Mint maheda mündi maitsega hambaproteeside kinnitusliim tagab tugeva kinnituse terveks päevaks. Ökonoomne pakend. Isegi kui proteesid sobivad teile hästi, võivad proteeside alla sattuda toiduosakesed ja põhjustada teile ebamugavustunnet. Corega kinnitusliim aitab vältida ärritavate toiduosakeste sattumist proteeside alla. Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, küsige nõu oma hambaarstilt. KASUTAMINE: 1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud, puhastele, kuivadele proteesidele. 2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine. EEMALDAMINE: 1. Loputage tugevasti suud sooja veega ja eemaldage siis aeglaselt proteesid. 2. Eemaldage liimijäägid hambaproteesidelt ja suust sooja vee ja pehme hambaharja abil. Koostis: Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum, propylparaben, aroma, Cl 45430.

Kogus
16.50€
 
COREGA PROTEESIDE KINNITUSLIIM MAITSETA 40G

Corega Extra Strong maitseta hambaproteeside kinnitusliim tagab tugeva kinnituse terveks päevaks, ei sisalda sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid. Isegi kui proteesid sobivad teile hästi, võivad proteeside alla sattuda toiduosakesed ja põhjustada teile ebamugavustunnet. Corega Extra Strong maitseta kinnitusliim aitab vältida ärritavate toiduosakeste sattumist proteeside alla. Kasutusjuhend: Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, küsige nõu oma hambaarstilt. Kasutamine: 1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud, puhastele, kuivadele proteesidele. 2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine. Eemaldamine: 1. Loputage tugevasti suud sooja veega ja eemaldage siis aeglaselt proteesid. 2. Eemaldage liimijäägid hambaproteesidelt ja suust sooja vee ja hambaharja abil.

Kogus
10.70€
 
COREGA PROTEESIDE KINNITUSLIIM MAX CONTROL FIXATIVE 40G

Corega Max Control tekitab teie igemete ja proteeside vahele tugeva tihendi, et hoida proteese kindlalt paigal ning vältida ärritavate osakeste sattumist proteeside ja igemete vahele. Täpne otsik võimaldab kanda õige koguse toodet proteeside servale, et tekiks ühtlane kinnitus. KASUTAMINE: 1. Puhastage ning kuivatage proteesid. 2. Kandke toode enda proteesidele nagu näidatud joonisel, mitte liiga lähedale proteeside äärele. a. Ülemised proteesid: Kandke toodet pika katkematu joonena. Kandke 2 lühemat joont proteeside keskele. b. Alumised proteesid: Kandke toodet pika katkematu joonena. c. Osalised proteesid: Kandke 2 lühemat joont proteesidele. 3. Enne proteeside suhu panekut peske suu. 4. Asetage proteesid suhu, hoidke kindlalt paigal ning hammustage hambad kokku, hoidke mõned sekundid. EEMALDAMINE: 1. Loputage suu veega. 2. Eemaldage proteesid õrnalt loksutades. 3. Eemaldage proteesiliimi jäägid proteesidelt ning igemetelt sooja veega loputades. 4. Kasutage COREGA puhastajat, et proteesid põhjalikult puhastada nng loputage veega. Koostis: Calcium/Sodium PVM/MA Co-polymer, Petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum

Kogus
11.90€
 
COREGA PROTEESIPUHASTUS TABLETID MAX CLEAN 4IN1 N30

Corega Max Clean 4 in 1 proteesipuhastus tabletid on mitte abrasiivse koostisega. Tapavad bakterid ja tagavad parema plekieemalduse. Kasutamine: Lisage 1 proteesipuhastus tablett soojale veele nii, et see kataks proteesid. Leotage proteese lahuses 3 - 5 minutit. Harjake proteese pehme harjaga. Loputage proteesid hoolikalt voolava vee all. Alles jäänud lahus valage ära kohe pärast kasutamist. NB! Allaneelamisel kahjulik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Koostis: Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015, CI 19140.

Kogus
8.70€
 
GUM HAMBAHARI DENTURE BRUSH PROTEESIDE PUHASTAMISEKS N1

Gum Denture hambaharja sirged ja tugevast nailonist harjased tagavad proteesipindade efektiivse puhastamise. Koonusjas lisahari puhastab väiksemaid, raskesti ligipääsetavaid alasid. Mugava nurgaga vars tagab kindla haarde.

Kogus
5.30€
 
KIN ORO PROTEESIKARP N1

Hügieeniline ja kergelt puhastatav tops hambaproteeside ja ortodontiliste vahendite hoidmiseks. Karbis on nõrutusrest.

Kogus
6.70€
 
PROTEFIX HAMBAPROTEESIDE FIKS.POLSTER ALALÕUALE N30

Protefix fikseerimispolster alumistele hambaproteesidele. Leevendab haava- ja hõõrdumisvalusid uute proteesidega kohanemisel (hambumiskõrgus oluliselt ei muutu). Vanade proteeside puhul täidab polster proteeside alla tekkinud auke ning tühikuid ja hoiab ära nende loksumise. Pakendis 30 tk. Totaal- ja partsiaalproteesidele. Ei sobi partsiaalproteesidele, mis on seotud koonuskroonidega. Kasutamine: Niisutatud polster asetage proteesi toetuspinnale. Loe ka pakendisisest kasutusjuhendit. Koostisosad: 100g polstrit sisaldab: naatriumalginaati 28g, viskooskiude, polüpropüleenkiude.

Kogus
10.90€
 
PROTEFIX HAMBAPROTEESIDE FIKS.POLSTER ÜLALÕUALE N30

Protefix fikseerimispolster ülemistele hambaproteesidele. Leevendab haava- ja hõõrdumisvalusid uute proteesidega kohanemisel (hambumiskõrgus oluliselt ei muutu). Vanade proteeside puhul täidab polster proteeside alla tekkinud auke ning tühikuid ja hoiab ära nende loksumise. Pakendis 30 tk. Totaal- ja partsiaalproteesidele. Ei sobi partsiaalproteesidele, mis on seotud koonuskroonidega. Kasutamisjuhised: niisutatud polster asetage proteesi toetuspinnale. Loe ka pakendisisest kasutusjuhendit. Koostisosade loetelu 100g polstrit sisaldab: naatriumalginaati 28g, viskooskiude, polüpropüleenkiude.

Kogus
10.50€
 
PROTEFIX HAMBAPROTEESIDE FIKSEERIMISKREEM 40ML

Fikseerimiskreem hambaproteesidele. Tugev ja kauapüsiv toime, kinnitub ka märjale proteesile. Kasutamine. Puhastada proteesid ja pigistada fikseerimiskreemi katkendlikult märjale proteesi toetuspinnale. Vajadusel võib ka ülalõuaproteesi suulae tagumise osa katta fikseerimiskreemiga. Asetada hambaprotees õigesse asendisse ja suruda paar sekundit tugevalt lõualuu vastu. Oodata viis minutit enne söömist. Kasutatav fikseerimiskreemi kogus määrata igal juhul individuaalselt. Peale kasutamist tuub hoolikalt sulgeda. Tuubi ots hoida puhas ja kuiv, soovitatavalt püstises asendis. Koostis: kopolümeeri naatrium/kaltsiumisoolade segu metüül-vinüül-eetrist ja maleiinhappeanhüdriidist, karboksümetüültselluloos, parafiin, vaseliin, ränidioksiid, mentool, asorubiin, metüül-4-hüdroksübensoaat.

Kogus
9.40€
 
PROTEFIX HAMBAPROTEESIDE PUHASTUSTABLETID N66

Protefix puhastustabletid on tõhusa puhastusvõime ja tugeva desodoreeriva toimega. Toode sisaldab piisavalt aktiivset hapnikku proteeside iseseisvaks, põhjalikuks ja kiireks puhastamiseks ilma proteese kahjustamata. Lahustage üks Protefix tablett klaasis leiges vees (100-200 ml, umbes 35° C) ja asetage proteesid või hambaklambrid kohe klaasi. Proteesid või hambaklambrid peaksid puhastuslahusega täielikult kaetud olema. Puhtus ja värskus 3 minutiga, desinfitseeriv toime 10 minutiga. Proteesid või klambrid võib ka ööseks puhastuslahusesse jätta. Võtke proteesid klaasist välja ja loputage enne suhu tagasi panemist hoolikalt jooksva vee all. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet silmadega. Toodet tuleks hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Tableti või puhastuslahuse kogemata allaneelamise korral pöörduge kohe arsti poole. Koostis: Potassium Caroate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate, Citric Acid, Sorbitol, VP/VA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Aroma, CI 73015.

Kogus
12.10€
 
TEPE PROTEESIKARP

Karp proteeside hoidmiseks. NB! Toote värvus võib erineda pildil olevast!

Kogus
4.40€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv