Käsimüügiravim
ELLAONE TBL 30MG N1

Toimeaine ULIPRISTAAL
Pakendi infoleht
Kogus
18.73€
 
Käsimüügiravim
ESCAPELLE TBL 1.5MG N1

Toimeaine LEVONORGESTREEL
Pakendi infoleht
Kogus
15.79€
 
Käsimüügiravim
LABELLA TBL 1.5MG N1

Toimeaine LEVONORGESTREEL
Pakendi infoleht
Kogus
11.85€
 
Käsimüügiravim
LEVODONNA TBL 1500MCG N1

Toimeaine LEVONORGESTREEL
Pakendi infoleht
Kogus
15.93€
 
Käsimüügiravim
PHARMATEX 12MG/G VAGINAALKREEM 1.2% 72G N1

Toimeaine BENSALKOONIUMKLORIID
Pakendi infoleht
Kogus
9.48€
 
Käsimüügiravim
PHARMATEX VAGIN.SUP. 18.9MG N10

Toimeaine BENSALKOONIUMKLORIID
Pakendi infoleht
Kogus
7.60€
 
12.11€
 
BIOCARD HCG BABYSTICK TESTRIBA N1

Eriti varajane rasedustest ribana. Testi saab kasutada juba 7. päevast peale võimalikku rasestumist. Biocard Baby tundlikkust on reguleeritud nii, et HCG hormooni sisaldumine tuvastatakse, kui selle kontsentratsioon uriinis on vähemalt 10mlU/ml. Tavaliselt tõuseb hormooni kontsentratsioon sellisele tasemele 7. päeval pärast rasestumist. Testi tegemisel järgida täpselt kasutusjuhiseid. Biocard Baby testi võib kasutada vaid HCG in vitro kindlaksmääramisel uriinis vastavalt kasutusjuhendile. 

Kogus
1.70€
 
BIOCARD HCG RASEDUSTEST PLIIATS N1

Eriti varajane rasedustest pliiats. Pakendis: 1 test fooliumpakendis; kasutusjuhend. Testi saab kasutada juba 7. päevast peale võimalikku rasestumist. Biocard Baby tundlikkust on reguleeritud nii, et HCG hormooni sisaldumine tuvastatakse, kui selle kontsentratsioon uriinis on vähemalt 10mlU/ml. Tavaliselt tõuseb hormooni kontsentratsioon sellisele tasemele 7. päeval pärast rasestumist. Testi tegemisel järgida täpselt kasutusjuhiseid. Biocard Baby testi võib kasutada vaid HCG in vitro kindlaksmääramisel uriinis vastavalt kasutusjuhendile. 

Kogus
3.50€
 
BIOCARD HCG TEST PLAAT N1

Eriti varajane rasedustest pipetiga. Testi saab kasutada juba 7. päevast peale võimalikku rasestumist. Pakend sisaldab: vaakumpakend, milles on ühekordseks kasutamiseks mõeldud testialus ja uriinivõtmise pipett; kasutusjuhend. Biocard Baby tundlikkust on reguleeritud nii, et HCG hormooni sisaldumine tuvastatakse, kui selle kontsentratsioon uriinis on vähemalt 10mlU/ml. Tavaliselt tõuseb hormooni kontsentratsioon sellisele tasemele 7. päeval pärast rasestumist. Testi tegemisel järgida täpselt kasutusjuhiseid. Biocard Baby testi võib kasutada vaid HCG in vitro kindlaksmääramisel uriinis vastavalt kasutusjuhendile. 

Kogus
2.60€
 
DUREX INTENSE KONDOOMID 56MM N3

Kergesti paigaldatava kuju ja nibukujulise otsaga. Desirex geeliga soojendavaks, jahutavaks ja surisevaks tundeks. Nominaallaius 56mm. Enne kasutamist: kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. Duex Intense kondoomid ei sobi anaalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Ükski rasestumisvastane meetod ei anna teile 100% kaitset raseduse, HIV või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kogus
4.97€
 
DUREX INVISIBLE EXTRA SENSITIVE KONDOOMID 54MM N10

Need on õhukesed läbipaistvast looduslikust latekskummist kondoomid. Kondoomid tagavad samal ajal kõrgetasemelise turvalisuse ning kaitse. Kondoomide paksus on vaid 0,045 mm. Nominaalmõõt 52 mm

Kogus
14.16€
 
DUREX KONDOOMID ELITE N12

Annab tugeva turvalisusetunde ja kaitse. Ekstra õhuke rohkema libestiga, et tõsta tundlikkust ja suurendada naudingut. Loodud, et tugevdada partnerite vahelisi tundeid, tuues neid teineteisele lähemale. Nominaalmõõt: 56 mm

Kogus
12.50€
 
DUREX KONDOOMID FEEL THIN XL N12

Durex Thin Feel XL kondoomid on õhukesed, nendega tunnete rohkem ja need on mugavad meestele, kes vajavad suuremat suurust kui tavaline kondoom. Nominaallaius 57 mm. Silikoonlibesti loob ekstra sujuvuse. Durex-i kvaliteet: 100% elektrooniliselt testitud, lisaks on iga partii kohta tehtud veel viis kvaliteedikatset; dermatoloogiliselt testitud.

Kogus
12.40€
 
DUREX KONDOOMID INVISIBLE EXTRA SENSITIVE N3

Saleda kuju ja nibukujulise otsaga kondoomid. Libestusgeeliga. Kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. NB! Ükski rasestumisvastane meetodi ei anna 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Nominaallaius 54 mm.

Kogus
5.34€
 
DUREX KONDOOMID MUTUAL PLEASURE N3

Kergesti paigaldatavad, nibukujulise otsaga kondoomid. Performa silikoonlibestusgeel sisaldab 5% bensokaiini (lokaalanesteetikum, mis aitab mehel kauem kesta). Enne kasutamist kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. NB! Ükski rasestumisvastane meetod ei anna 100% raseduse, HIV'i või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes.

Kogus
5.34€
 
DUREX KONDOOMID PERFORMAX INTENSE N10

Kondoomi välimine pind on kaetud täpikeste ja soontega, et naise tundlikkust suurendada ning sisemisel küljel libestusaine, mis aitab mehel hoogu maha võtta. Kondoomidel on stimuleerivate ribide ja täppidega tekstuur ning libestusaine. Läbipaistvad ja looduslikust latekskummist kondoomid. Nominaalmõõt: 56 mm

Kogus
14.16€
 
DUREX PLAY FEEL LUBRIKANT GEEL PUMBAGA 50ML

Play Feel on kerge, siidine libesti, loodud Sulle intensiivsema seksuaalkogemuse andmiseks. Unikaalne koostisosade segu, mis tugevdab partnerite vahelist tunnetust. Libesti on vesilahustuv ja kergelt maha pestav, ei kleepu ega jäta plekke. Durex intiimlibestid võivad leevendada vaginaalset kuivust ja intiimset ebamugavust, luues sensuaalse kogemuse teile mõlemale. Kasutamisjuhised: Durex Play™ Feel sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi. Kuidas kasutada: võtke kork ära, pigistage õrnalt ja kandke libesti kuhu iganes soovite. Kui vajate rohkem, lisage juurde. Kui teil on tupe püsiv kuivus, olete rase või toidate last rinnaga, pidage nõu arstiga. Ärge kasutage koos polüuretaanist kondoomidega. Koostis: vesi, glütseriin, propaandiool, ksantaankummi, inuliin, bensoehape, alfa-glükaan-oligosahhariid, kaaliumlaktaat, piimhape.

Kogus
10.20€
 
DUREX PLAY STIMULATING MASSAGE 2IN1 LUBRIKANT GEEL 200ML

Guaraanaekstrakti ja erutava lõhnaga. Sobib kasutamiseks kogu keha massaažiks ja intiimpiirkonnas. Veepõhine, kergesti mahapestav, ei jäta plekke. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. Võib aidata leevendada tupekuivust. Kasutada 3 kuu jooksul pärast avamist. Ärrituse ilmnemisel lõpetada kasutamine. Pidage nõu arstiga, kui ärritus püsib, olete rase või toidate rinnaga last.

Kogus
17.90€
 
GLEITGELEN LIPOGEEL 50G

Gleitgelen on heade libestusomaduste, tupe ja peenise nahal hästi talutav rasvasisaldusega geel (lipogeel). Gleitgelen ei mõjuta spermatosoidide elujõulisust. Ei sisalda konservante, värv- ega lõhnaaineid. Geel on hästi mahapestav ning ei jäta pesule püsivaid plekke. Võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal. Mitte kasutada vahetult pärast sünnitust. Tupesekreedi vähesus suguühte ajal võib tekkida stressi tõttu; suguhormooni tootmise vähenemise tõttu naistel alates 40. eluaastast; pärast tupe-, emaka- või munajuhaoperatsioone. Kui sekreedi teke ei ole suguühte ajal võimalik või toimub ainult vähesel määral, jääb tupp liiga kuivaks. Seetõttu väheneb libedus niivõrd, et suguühte ajal võib tekkida tugev valuaisting, kramp ning sellest tulenevalt hirm ja ebameeldiv aisting. Kasutamisjuhised: Gleitgeleni kantakse enne suguühet sõrmega õhukese kihina tuppe sissekäiku või otse peenisele. Mitte kasutada koos lateks- polüisopreen- või polüuretaankondoomidega (rebemisoht). Koostis: Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-4, Glyceryl Oleate, Peg-20 Glyceryl Triisostearate.

Kogus
17.80€
 
LIVSANE RASEDUSTEST N2

Kiire ja kerge kasutada. Tulemused kõigest 1 – 3 minutiga. Lugeda tähelepanelikult toote infolehte. Kui ootate pärast testi tegemist rohkem kui 5 minutit, siis ei pruugi test näidata õiget tulemust. Negatiivne tulemus, mis võib muutuda positiivseks pärast 5 minutit, ei ole täpne. 1. Avada pakend vahetult enne testi sooritamist ja eemaldada seade pakendist. 2. Eemaldada kork ja asetada imav testots uriini vähemalt 10 sekundiks. 3. Katta test taas korgiga ja oodata 1-3 minutit.

Kogus
5.50€
 
ONE TOUCH CLASSIC KONDOOMID N3

Libestusaine aitab hoida loomulikku tunnetust. Dermatoloogiliselt testitud. Elektrooniliselt kontrollitud. Kasutamisjuhised Asetage rullis kondoom erekteerunud seisundis peenise otsale. Vajutage kahe sõrmega kokku kondoomi ava, tühjendades selle õhust. Rullige kondoom lahti suunaga alla peenise alusjuureni.

Kogus
2.72€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv