5.49€
 
9.87€
 
5.76€
 
7.13€
 
ARTELAC REBALANCE SILMATILGAD 10ML

Artelac® Rebalance tagab pikaajalise leevenduse kuivadele silmadele. Artelac Rebalance sisaldab vitamiini B12, mis aitab ennetada oksüdatiivset stressi, see kaitseb silma pealispinda. Vitamiin B12 annab tootele Artelac® Rebalance roosa värvuse, mis kaob silma tilgutamisel ja pilgutamisel kohe. Silmatilgad koosnevad kahe polümeeri kombinatsioonist, mis leevendavad sümptomeid pikema aja jooksul. Toode on mõeldud igat tüüpi kontaktläätsedega kooskasutamiseks ja seda võib tilgutada otse läätsedele. Kasutamisjuhised: tilgutage üks tilk Artelac® Rebalance silma 3...5 korda päevas või vajaduse korral sagedamini. Koostis: 0,15% hüaluroonhape, 0,5% polüetüleenglükool (PEG)8000, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid, vitamiin B12, steriliseeritud vesi, boorhape. Säilitusaine: Oxyd, mis laguneb silma pealispinnal kiirelt hapnikuks, veeks ja soolaioonideks. Säilib avamise hetkest 2 kuud.

Kogus
13.50€
 
ARTELAC SPLASH SILMATILGAD 10ML

Silmatilgad kuivade silmade koheseks rahustamiseks ja niisutamiseks. Toode värskendab ja rahustab loomulikul moel kuivi silmi, leevendades väsinud, ärritunud ning vesiste silmade sümptomeid. Artelac Splash sisaldab looduslikku polümeeri hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina), mida leidub terve silma struktuurides ja loomulikus pisarakiles. Toode sobib nii pehmete kui ka kõvade kontaktläätsede niisutamiseks ja taasniisutamiseks kandmise ajal ning parandab kogu päeva jooksul märkimisväärselt kontaktläätsede kasutusmugavust. Toode säilib avatuna 6 kuud. Kasutamisjuhised: tilgutage üks tilk Artelac Splashi silma, kui tekib vajadus. Te võite seda kasutada iga päev ja niipalju, kui soovite. Koostis: 0,24% hüaluroonhape, steriilne vesi, naatriumkloriid, kaaliumkloriidi, dinaatriumfosfaatdodekahüdraat, naatriumdivesinikfosfaatdihüdraat.

Kogus
13.90€
 
ARTELAC TRIPLE ACTION SILMATILGAD 10ML

Artelac TripleAction silmatilgad jälgib loomulikku pisarakile koostist. Tilgad sisaldavad looduslikku niisutajat hüaluroonhapet ja lisaniisutajaid glütserooli, karbomeeri ja ka täiendavat lipiidkomponenti. Sobib kasutada erinevate kuiva silmaga kaasnevate sümptomite korral (väsinud, stressis silmad, puru-, kipitustunne silmas või pisaravool. Artelac TripleAction hooldab pisarakile kõiki kolme kihti (lipiidi-, vee- ja mutsiinikihti), parandades silmapinna niiskussisaldust.Jääb püsima silma pinnale pikaks ajaks. Ei sisalda puhveid ega säilitusaineid. Võib kasutada iga päev, nii tihti kui vaja. Koostis: 0,24% hüaluroonhape (naatriumhüaluronaadina), karbomeer, glütserool, lipiidkomponent (keskmise ahelaga triglütseriidid, naatriumhüdroksiid, süstevesi. Enne kasutamist eemaldada kontaktläätsed. Pärast manustamist võib toode oma suure viskoossuse tõttu põhjustada ajutist nägemise hägustumist. Avamise hetkest säilib 6 kuud.

Kogus
13.90€
 
BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20

Bepanthen® Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Bepanthen Eye silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni, milles dekspantenooli värskendavad ja kaitsvad omadused on ühendatud hüaluroonhappe niiskust siduvate omadustega. Silmatilgad niisutavad ja libestavad silmi, stabiliseerivad pisaravedeliku kihti, kaitsevad silma pinda kuivamise eest. Sobib kasutamiseks ka kontaktläätsedega. Kasutamisjuhised: Bepanthen Eye silmatilku tilgutatakse vastavalt vajadusele mitu korda päevas mõlemasse silma või kontaktläätse sisepinnale (üks või kaks tilka korraga). Koostis: naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi. Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid. Toote pilt võib erineda tegelikkusest.

Kogus
13.90€
 
BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 10ML

Bepanthen® Eye silmatilgad kaitsevad ja niisutavad silma pinda, muudavad selle libedaks ja on pikaajalise rahustava mõjuga. Säilitusainete vaba. Sobib ka läätsekandjatele. Väikesed ühekordsed ampullid tagavad toote pikaajalise säilivuse. Silmatilgad loovad steriilse, säilitusainevaba, viskoelastse, selge kaitsva kihi silma sarvkestale. Tilgad sisaldavad kahte toimeainet– hüaluroonhappe naatriumisoola ja dekspantenooli, mis koos tagavad silmade optimaalse niisutuse. Naatriumhüaluronaat on väga vastupidav ja võimaldab silmatilkadel pikaks ajaks silmade pinnale jääda, stabiliseerides ja taastades pisaravedeliku kihti. Dekspantenoolil on omadus siduda vett ja leevendada ebameeldivaid sümptomeid, niisutades, värskendades ja kaitstes silmi. Kasutamine: 1-2 tilka kummassegi silma või kontaktläätse sisepinnale mitu korda päevas. Koostis: Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi. Mitte kasutada pärast kõlbikkusaega ega 12 kuu möödumisel esmasest avamisest.

Kogus
15.90€
 
CATIONORM SILMATILGAD 10ML

Cationorm® silmatilgad on mõeldud kuivadele, väsinud ja ärritunud silmadele. Soovitatakse kuiva silma sümptomite leevendamiseks, näiteks sügeleva, torkiva või põletava tunde korral silmas, samuti võõrkeha (liiva või tolmu) tunde korral. Silmatilgad on säilitusainevabad ning sobivad kasutamiseks kõikide kontaktläätsedega. Ei hägusta nägemist. Kasutamisjuhised: 1 tilk ühte või mõlemasse silma 1 kuni 4 korda päevas. Koostis: mineraalõlid, glütserool, tüloksapool, poloksameer 188, tris-hüdrokloriid, trometamiin, tsetalkooniumkloriid ja puhastatud vesi. Silmatilgad on kasutuskõlblikud 3 kuud peale pudeli esmakordset avamist.

Kogus
14.70€
 
HYABAK NIISUTAVAD SILMATILGAD 10ML

Hyabak säilitusainevabad, niisutavad ja libestavad silmatilgad keskkonnast tuleneva kerge või aeg-ajalt esineva silmakuivuse leevendamiseks. Taastab silma loomuliku hüpotoonilise ja osmootse pisaravedeliku tasakaalu. Võib kasutada kontaktläätsede kadmise ajal. Sisaldab silmas loomulikult esinevat polüsahhariidi naatriumhüaluronaati, mis niisutab ja libestab silmi, säilitades silma niiskuse ja andes kestvama mugavustunde. Hyabak-s sisalduv aktinokinool omab kaitsevõimet UV kiirguse eest. Hyabak-i soovitatakse: - silmade niisutamiseks, libestamiseks silmade kuivuse või väsimuse korral, mis on tingitud välistest teguritest nagu tuul, suits, saaste, kuiv õhk, õhu konditsioneerimine, lennureisid, pikaajaline arvutiga töötamine jne. - mis tahes tüüpi kontaktläätsede kandjatele, et muuta läätsede silmapanek ja äravõtmine lihtsamaks ning toetada kandmismugavust terveks päevaks. Säilitusainevaba koostise tõttu ei kahjusta Hyabak silmakude. Kasutamisjuhised: Tilgutage 1 tilk alumisse konjunktiivaalkotti (silma ja silmalau vahele) tõmmates alalaugu õrnalt allapoole ja vaadates üles. Võib tilgutada silma nii tihti kui vaja. Erinevate silma manustatavate toodete kasutamise vahe peab olema vähemalt 10 minutit. Avatud pudeli säilivusaeg on 3 kuud.

Kogus
12.70€
 
HYE LIBESTAVAD SILMATILGAD 10 ML

Naatriumhüaluronaadi niisutav ja kaitsev omadus leevendab kuivus- ja põletustunnet ning võõrkeha aistingut silmades, mida võivad põhjustada keskkonna elemendid nagu tuul, päike, kuiv õhk, soolane vesi, suits, liigne valgus, konditsioneer, küte, pikaajaline arvuti kasutamine või silma operatsioon, konjunktiviit, kontaktläätsede kasutamine. Naatriumhüaluronaadil on mukomimeetiline, mukoadhesiivne ja elastne omadus, mis aitab parandada pisarakile stabiilsust ja seeläbi hoiab silma pinna niiskena. Kasutamisjuhised: tilgutada silma 1 tilk 2-3 korda päevas. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,4%, kahealuseline naatriumfosfaat, ühealuseline naatriumfosfaat, naatriumkloriid, naatriumedetaat, bensalkooniumkloriid, süstevesi. Säilitamine: Pärast avamist on toode kasutuskõlblik 30 päeva. Hoida laste eest nähtamatus ja kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril alla +25°C. Mitte kasutada pärast aegumistähtaega.

Kogus
8.10€
 
HYPROMELOZA-P SILMATILGAD 5MG/ML 10ML

HYPROMELOZA-P® kaitsvad ja niisutavad silmatilgad on mõeldud kuiva silma nähtude leevendamiseks. B-grupi vitamiin, dekspantenool, toidab silma kudesid ja on epiteliseeriva toimega, mis soodustab silma sarvkesta pinna rakkude kiiremat taastumist. Dekspantenooli desinfitseeriv toime aga aitab vältida põletiku teket kahjustatud silmas. Tilkade koostises olev hüpromellos moodustab silma sarv- ja sidekestale ajutise kaitsva kihi ning niisutab silma välispinda. HYPROMELOZA-P® sobib kasutamiseks silmade kipituse ja karedustunde, punetuse, ärrituse ja sügelemise, suurenenud pisaravoolu, nägemise ähmasuse ja silmade kiire väsimise korral. Kasutamisjuhised: tilgutada silma 1-2 tilka 2-3 korda päevas. Vajadusel võib tarvitada 1-2 tilka iga tunni möödumisel. Toodet võib püsivalt kasutada.Toode sobib kasutamiseks nii täiskasvanutele kui lastele. Koostis: hüpromelloos, dekspantenool, bensalkooniumkloriid, naatriumkloriid, dinaatriumdetaat, süstevesi. Avatud toodet võib kasutada kuni 28 päeva.

Kogus
5.80€
 
NAVI INFLA SILMATILGAD 15ML

Antioksüdantsete ja libestavate omadustega silmalahus. Navi Infla silmatilku kasutatakse ägeda, kroonilise ja allergilise konjunktiviidiga seotud põletikuliste sümptomite (silmade punetus, pisaratevool ja kipitustunne) leevendamiseks, samuti oksüdatiivsest stressist (tolm, tuul, ere päikesevalgus, arvutiga töötamine) tingitud silmade väsimuse leevendamiseks. Niisutavate ja libestavate omaduste tõttu on silmatilku soovitatav kasutada kontaktläätsede kandmisel. Sisaldab Damaskuse roosi, amalaki õislehiku ja hariliku kollajuure ekstrakti. Koostis: damaskuse roos (Rosa damascena), amalaki õislehik (Emblica officinalis), harilik kollajuur (Curcuma longa), poloksameer 188, polüetüleenglükool 400 (PEG 400), hüpromelloos, SCO (Stabilized Complex Oxychloro), EDTA dinaatriumisool, isotooniline puhverlahus pH 7.2).

Kogus
8.30€
 
NAVI VISION PLUS IRRITATED EYES SILMATILGAD 15ML

NAVI®VISION PLUS IRRITATED EYES aitab leevendada kergeid allergia sümptomeid, mis on tingitud õietolmust, hallituse eostest, tolmust, sudust või teistest silmaärritajatest. Silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni kolmest taimsest ekstraktist: saialillest, nõiapuust ning teelehest. Ühekoos niisutavad, kaitsevad silmi oksüdatiivse stressi eest ja leevendavad allergiast tingitud silmaärritust. Kasutamisjuhised: tilgutada 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus, saialille (Calendula L.) vedelekstrakt, nõiapuu (Hamamelis L.) vedelekstrakt, teelehe (Plantago L.) vedelekstrakt, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses. Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega. Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul. Mitte kasutada pärast kõlblikkusaja lõppu.

Kogus
8.30€
 
NAVI VISION PLUS PINK EYES SILMATILGAD 15ML

NAVI®VISION PLUS PINK EYES aitab leevendada silmade punetust ja väsimust, mis on seotud konjunktiviidile sarnanevate sümptomitega nagu sügelus, põletustunne ning päikesest, tuulest või õhu saastumisest tingitud silmaärritus. NAVI®VISION PLUS PINK EYES sisaldab ainulaadset kombinatsiooni kolmest taimsest ekstraktist: kummelist, silmarohust ning kollajuurest. Silmarohi (Euphrasia L.) moodustab silmapinnale kaitsva kile, samal ajal kui kummel (Matricaria L.) niisutab ja rahustab silma. Koos kollajuurega (Curcuma L.) aitavad kaitsta silma oksüdatiivse stressi eest ning leevendada konjunktiviidiga seotud sümptomeid nagu silmade punetust ja väsimust. Kasutamisjuhised: tilgutada 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus, kummeli (Matricaria L.) vedelekstrakt, kollajuure (Curcuma L.) vedelekstrakt, silmarohu (Euphrasia L.) vedelekstrakt, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses. Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega. Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul. Mitte kasutada pärast kõlblikkusaja lõppu.

Kogus
8.50€
 
NAVI VISION PLUS TIRED EYES SILMATILGAD 15ML

NAVI VISION PLUS TIRED EYES toob kiire ja kauakestva leevenduse patoloogilistest ja mittepatoloogilistest seisunditest tingitud kuiva silma tundele, mille põhjuseks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega. Aitab säilitada silmapinna ja pisarasüsteemi füsioloogilist seisundit. NAVI VISION PLUS TIRED EYES sisaldab aaloed. Harilik aaloe on tuntud oma niisutavate ja rahustavate omaduste poolest. Kasutamisjuhised: tilgutada 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus, harilik aaloe (Aloe vera L.), kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses. Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega. Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul. Mitte kasutada pärast kõlblikkusaja lõppu.

Kogus
8.50€
 
OCUFLASH BLUE SILMATILGAD 10ML

OCUflash blue on silmarohu (Euphrasia officinalis) ekstrakti sisaldav säilitusainevaba silmatilkade lahus. Silmatilgad on mõeldud silma tilgutamiseks, silmade loputamiseks või silmakompressiks. Silmarohu ekstrakt toimib silmas põletikuvastase, desinfitseeriva ja kootava vahendina. OCUflash silmatilkasid kasutatakse silmade rahustamiseks, mittenakkusliku lau- ja sidekestapõletiku profülaktikaks ja täiendavaks raviks. Ei sisalda säilitusaineid, seega sobib läätsede kandjatele ja tundlike silmadega inimestele. Võivad kasutada täiskasvanud, noorukid ja lapsed, sh imikud ning rasedad ja rinnaga toitvad emad. Pärast esmast avamist võib kasutada 3 kuu jooksul. Koostis: Naatriumkloriid 7 mg 1 ml-s, dinaatriumedetaatdihüdraat, kaaliumkloriid, magneesiumkloriid-heksahüdraat, polüsorbaat 80, silmarohuekstrakt, naatriumboraat, naatriumhüdroksiid, puhastatud vesi.

Kogus
8.10€
 
OCUFLASH SILMATILGAD 10ML

Ocuflash silmatilgad on mõeldud silmaprobleemide esmaseks raviks. Sobib kasutamiseks nii silmapõletike, allergiate, silma väsimuse ja võõrkeha või mingi kahjustava aine sattumisel silma. Ocuflash silmatilgad sisaldavad toimeainena Silmarohu tinktuuri, millel on põletikuvastane ja allergiavastane time. Ocuflash silmatilgad sobivad kasutamiseks ka rasedatel ja vastsündinutel. Kasutamine: ärritunud silmade korral tilgutada 1-2 tilka haigestunud silma 1-4 korda päevas. Võõrkeha eemaldamiseks tilgutage lahust, kuni võõrkeha on väljas ja seejärel 1-4 korda päevas kuni ärrituse leevendamiseni Koostis: naatriumkloriid 7mg/ml, silmarohu tinktuur, bensalkooniumkloriid, dinaatriumedetaatdihüdraat, kaaliumkloriid, magneesiumkloriid, polisorbaat 80, naatriumtetraboraat või naatriumhüdroksiid, süstevesi. Avatud toodet võib kasutada kuni 28 päeva.

Kogus
5.60€
 
OCUFLASH SILMATILGAD 10ML N2

Ocuflash silmatilgad on mõeldud silmaprobleemide esmaseks raviks. Sobib kasutamiseks nii silmapõletike, allergiate, silma väsimuse ja võõrkeha või mingi kahjustava aine sattumisel silma. Ocuflash silmatilgad sisaldavad toimeainena Silmarohu tinktuuri, millel on põletikuvastane ja allergiavastane time. Ocuflash silmatilgad sobivad kasutamiseks ka rasedatel ja vastsündinutel. Kasutamine: ärritunud silmade korral tilgutada 1-2 tilka haigestunud silma 1-4 korda päevas. Võõrkeha eemaldamiseks tilgutage lahust, kuni võõrkeha on väljas ja seejärel 1-4 korda päevas kuni ärrituse leevendamiseni.Koostis: naatriumkloriid 7mg/ml, silmarohu tinktuur, bensalkooniumkloriid, dinaatriumedetaatdihüdraat, kaaliumkloriid, magneesiumkloriid, polisorbaat 80, naatriumtetraboraat või naatriumhüdroksiid, süstevesi. Avatud toodet võib kasutada kuni 28 päeva.

Kogus
7.70€
 
OCUHYL C SILMATILGAD 1,2MG/ML NIISUTAVAD 10ML

OCUhyl C silmatilgad on tundlikele silmadele mõeldud niisutavad, rahustavad ja libestavad silmatilgad. OCUhyl C silmatilkades sisalduv hüaluroonhape vähendab kuivade ja tundlike silmade ärritust ja ebamugavustunnet. Lisaks sisaldab OCUhyl C saialille ekstrakti, mis kaitseb silmi ärrituse eest ja aitab silma kudedel taastuda. OCUhyl C silmatilgad ei sisalda säilitusaineid. Kasutamine: tilgutada silma 1 tilk 1-3 korda päevas, vajadusel ka sagedamini. Pudeli sisu võib kasutada 3 kuu jooksul pärast pudeli avamist. Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Kogus
12.20€
 
OCUTEARS HYDRO+ SILMATILGAD 10ML

Oftalmoloogiline lahus kuiva silma sündroomist tekkinud sümptomite leevendamiseks, ebamugavustunde vähendamiseks silmas ja sarvkesta kaitsmiseks. Toode on steriilne ja säilitusaineteta. Võib kasutada koos kontaktläätsedega. Kasutamine: Tilguta 1 või 2 tilka kummassegi silma üks või enam korda päevas. Pudelit tohib kasutada 90 päeva jooksul pärast avamist. Koostis: ristseotud naatriumhüaluronaat (0,4%), dinaatriumtetraboraatdekahüdraat, boorhape, naatriumkloriid, süstevesi.

Kogus
17.30€
 
OCUTEARS SILMATILGAD 0,15% NIISUTAVAD 0,35ML N20

Ocutears säilitusainevabad silmatilgad kaitsevad, niisutavad ja libestavad silma pinda, leevendades ebamugavustunnet silmades. Ocutears sisaldab loomulikku pisarat meenutavat naatriumhüaluronaati, mis niisutab ja võiab efektiivselt silma pinda. Sobivad hästi allergilistele silmadele. Kontaktläätsede kandjad võivad Ocutearsi kasutada läätsi silmast võtmata Kasutamine: 1-2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele. Tavaliselt tilgutatakse mõlemasse silma üks tilk 3-5 korda päevas. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,15%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi. Pakendis on 20 üheannuselist 0,35 ml pipetti.

Kogus
9.60€
 
OCUTEIN SENSITIVE PLUS SILMATILGAD 15ML

Niisutavad silmatilgad hüaluroonhappe ja mustikaekstraktiga. Aitavad vähendada ärritust. Kasutamine: tilgutada üks või kaks tilka mõlemasse silma üks või paar korda päevas vastavalt vajadusele või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Koostis: naatriumhüaluronaat 0,10% (hüaluroonhappe naatriumisool), ekstraheerimisvedelik mustikas, dinaatriumedetaat, polüheksametüleen biguaniid, puhverdatud isotooniline lahus (pH 7,2). Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega. Säilib avatuna 90 päeva.

Kogus
12.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv