BIO-QUINONE Q10 FORTE KAPS 100MG N30

Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida leidub kõigis keharakkudes, kuid eriti palju südames, lihastes ja närvisüsteemis. Kuna statiinid pärsivad loomulikku Q10 tootmist organismis, on statiinravi ajal soovituslik Q10 lisamanustamine. Preparaati on lisatud ka B2 vitamiin (riboflaviin), mis aitab lisaks kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendada väsimust ja kurnatust. Kasutamine: 1 kapsel päevas (soovitavalt hommikul) söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Ei soovitata alla 12-aastastele. Päevane annus 1 kapsel sisaldab: koensüüm Q10 (ubikinool) - 100 mg, vitamiin B2 (riboflaviin) - 1,4 mg (100%*). *-% päevasest soovitatavast kogusest. Koostisosad: mahuaine: sojaõli, osaliselt hüdrogeenitud; kapsli kate: želatiin; koensüüm Q10 (ubikinoon); niiskusesäilitaja: glütserool; puhastatud vesi; antioksüdant: D-alfa-tokoferool; vitamiin B2 (riboflaviin); toiduvärvid: raudoksiid, riboflaviin.

Kogus
36.60€
 
BIO-QUINONE Q10 KAPSLID 30MG N90

Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida leidub kõigis keharakkudes, kuid eriti palju südames, lihastes ja närvisüsteemis. Kuna statiinid pärsivad loomulikku Q10 tootmist organismis, on statiinravi ajal soovituslik Q10 lisamanustamine. Preparaati on lisatud ka B2 vitamiin (riboflaviin), mis aitab lisaks kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendada väsimust ja kurnatust. Kasutamine: 1 kapsel päevas (soovitavalt hommikul) söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Ei soovitata alla 12-aastastele lastele. Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: koensüüm Q10 (ubikinool) - 30 mg, vitamiin B2 (riboflaviin) - 1,4 mg (100%*). *-% päevasest soovitatavast kogusest. Koostisosad: mahuaine: sojaõli, osaliselt hüdrogeenitud; kapsli kate: želatiin; niiskusesäilitaja: glütserool; koensüüm Q10 (ubikinoon); puhastatud vesi; antioksüdant: D-alfa-tokoferool; vitamiin B2 (riboflaviin); toiduvärvid: raudoksiid, riboflaviin.

Kogus
40.40€
 
ECOSH LIFE KOENSÜÜM Q10 UBIKINOON + UBIKINOOL KAPS N60

Koensüüm Q10 on organismis esinev ensüüm, mis osaleb raku energia tootmise protsessis. Ubikinoon ja ubikinool on mõlemad koensüüm Q10 erinevad vormid, mis toimivad sünergistlikult ja täiendavad üksteist. Koos aitavad need säilitada koensüüm Q10 taset organismis ja optimeerida selle toimet. Kasutamine: 1 kapsel päevas koos toiduga, soovitavalt hommikul. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: koensüüm Q10 (ubikinoon) 70 mg, koensüüm Q10 (ubikinool) 30 mg. Koostis: mahuaine: riisijahu, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), koensüüm Q10 (ubikinoon), koensüüm Q10 (ubikinool, KANEKA UBIQUINOL stabiliseeritud pulber).

Kogus
36.90€
 
RÕÕM KOENSÜÜM Q10 N30

Koensüüm Q10 ja C-vitamiini kapslid. Koensüüm Q10 on kehas loomulikult esinev rasvlahustuv vitamiinisarnane ensüüm, mis on vajalik südame-veresoonkonna normaalseks talitluseks, naha elastsuse suurendamiseks ja naha vananemise aeglustamiseks. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja aitab vähendada väsimust. Kasutamine: Täiskasvanutele 1 kapsel päevas koos toidu ja jaheda joogiga. Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: koensüüm Q10 (ubikinoon) 100 mg, vitamiin C (L-askorbiinhape) 60 mg (75%*). *- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. Koostisosad: niiskusesäilitaja: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), ubikinoon, L-askorbiinhape, mahuaine: mikrokristalne tselluloos, pakkumisvased ained: magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Kogus
25.90€
 
TERVISEPÜRAMIID CARDIO Q10 KAPSLID N30

Koensüüm Q10 on organismi põhiaine, mis toodab energiat ja on vajalik iga raku toimimiseks. Eriti oluline on ta südamele ja tugilihastele. Veiste-südamerohu ekstrakt kaitseb südant ja veresoonkonda ning tugevdab immuunsüsteemi. Cardio Q10 regulaarne tarbimine aitab töökorras hoida südant ning tugevdab veresoonkonda. Kasutamine: 1 kapsel päevas veega sisse võtta. Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: viirpuu ekstrakt 100mg, veiste-südamerohu ekstrakt 100mg, c-vitamiin (L-askorbiinhape) 80mg 100%*, rooshibiski ekstrakt 50mg, magneesium (magneesiumtsitraat) 50mg 13%*, koensüüm Q10 (ubikinoon) 50mg, vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid) 1,0mg 71%*, vitamiin A (retinüülatsetaat) 800mcg RE 100%*, foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape) 200mcg 100%*, seleen (naatriumselenaat) 50mcg 91%*, vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 10,0mcg 200%*, vitamiin B12 (tsüanokobalamiin) 2,5mcg 100%* - *NRV päevane võrdluskogus täiskasvanutel. Sobib kasutamiseks lastele alates 10.eluaastast. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Koostis: viirpuu ekstrakt (Crataegus laevigata), želatiin, veiste-südamerohu ekstrakt (Leonurus cardiaca), rooshibisk (hibiscus rosa-sinensis), L-askorbiinhape, niiskusesäilitaja glütserool, magneesiumtsitraat, koensüüm Q10, püridoksiinhüdrokloriid, retinüülatsetaat, pteroüülmonoglutamiinhape, naatriumselenaat, kolekaltsiferool, tsüanokobalamiin.

Kogus
16.70€
 
WALMARK KOENSÜÜM Q10 FORTE 60MG CAPS N30

Koensüüm Q10 kapslid. Q10 mängib olulist rolli energia tootmise protsessis. Inimese vanuse kasvades suureneb koensüüm Q10 vajadus. Kolesterooli alandavad ravimid vähendavad koensüüm Q10 taset organismis, seega statiine tarvitavatel inimestel on soovitatav kasutada koensüüm Q10 toidulisandit. Kasutamine: 1 kapsel päevas toidukorra ajal või pärast sööki. Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: koensüüm Q10 - 60,0 mg. Koostisosad: sojaoa õli, želatiin, koensüüm Q10, niiskusesäilitaja: glütserool, toiduvärv: raudoksiid.

Kogus
21.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv