Käsimüügiravim
KAMISTAD N SUUÕÕNEGEEL 20MG+185MG 1G 10G N1

Toimeaine LIDOKAIIN, KUMMELIEKSTRAKT
Pakendi infoleht
Kogus
8.17€
 
ANAFTIN GEEL 8ML

Anaftin® geel aitab leevendada valu, mille põhjuseks on väikesed suuõõne kahjustused, mida põhjustavad aftoosne stomatiit, aftoossed haavandid, samuti breketid ja halvasti istuvad proteesid. Samuti on see näidustatud difuussete aftoossete haavandite korral. Anaftin® geel sisaldab polüvinüülpürrolidooni (PVP) ja hüaluroonhapet, mis suuõõnele kinnitudes moodustavad kaitsva kile, tekitades kahjustunud piirkondadele mehaanilise barjääri, leevendades sellega valu, mida põhjustavad paljastunud närvilõpmed. Koostisse kuuluvad hüaluroonhape ja Aloe vera toetavad kahjustatud kudede loomulikku paranemist. Kasutamisjuhised: Manustage 1 või 2 tilka geeli, et katta kogu suuhaavand või -kahjustus. Vältige aplikaatori otsest kokkupuudet kahjustusega. Ärge puudutage kahjustust keelega vähemalt 2 minuti jooksul, et lasta tekkida kaitsval kilel. Parimate tulemuste saamiseks vältige söömist või joomist vähemalt 1 tunni jooksul pärast kasutamist. Kasutage 3–4 korda päevas või rohkem, kui see on vajalik. Koostis: vesi, polüvinüülpürrolidoon (PVP), maltodekstriin, propüleenglükool, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, ksantaankummi, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, naatriumhüaluronaat, aroom, bensalkooniumkloriid, dinaatrium-EDTA, naatriumsahhariin, dikaaliumglütsürrisaat, Aloe barbadensis.

Kogus
9.00€
 
ANAFTIN SPREI 15ML

Anaftin® sprei aitab leevendada valu, mille põhjuseks on väikesed suuõõne kahjustused, mida põhjustavad aftoosne stomatiit, aftoossed haavandid, samuti breketid ja halvasti istuvad proteesid. Samuti on see näidustatud difuussete aftoossete haavandite korral. Anaftin® sprei sisaldab polüvinüülpürrolidooni (PVP) ja hüaluroonhapet, mis suuõõnele kinnitudes moodustavad kaitsva kile, tekitades kahjustunud piirkondadele mehaanilise barjääri, leevendades sellega valu, mida põhjustavad paljastunud närvilõpmed. Koostisse kuuluvad hüaluroonhape ja Aloe vera toetavad kahjustatud kudede loomulikku paranemist. Kasutamisjuhised: Toote esmakordsel kasutamisel eemaldage kork ja pange peale pihustusotsik. Suunake otsik suus paikneva kahjustuse poole ja pihustage 3 korda või nii palju, kui on vaja kahjustatud piirkonna katmiseks. Parimate tulemuste saamiseks vältige söömist või joomist vähemalt 1 tunni jooksul pärast kasutamist. Otsik võimaldab tootel katta suukahjustused maksimaalse toime saavutamiseks. Kasutage 3–4 korda päevas või rohkem, kui see on vajalik. Koostis: vesi, propüleenglükool, polüvinüülpürrolidoon (PVP), maltodekstriin, Aloe barbadensis, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, dinaatrium-EDTA, bensalkooniumkloriid, naatriumhüaluronaat, aroom, naatriumsahhariin, dikaaliumglütsürrisaat.

Kogus
10.50€
 
GUM SUUÕÕNE HAAVANDITE GEEL AFTACLEAR 10ML

Sobib ideaalselt suuhaavandite, ortodontiliste marrastuste, hambaproteesidest tingitud ärrituste, väiksemate põletuste ja muude väikeste suukahjustuste akuutseks raviks. Tänu kilet moodustavale barjäärile kiireneb loomulik paranemine, ebamugavus väheneb ning suuhaavandid tervenevad loomulikul ja ohutul viisil. Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud. Kasutada 2 kuni 3 korda päevas pärast söömist või vajaduse korral rohkem ühe nädala jooksul või kuni sümptomid kaovad. Koostis: sorbitoolilahus, propaandiool (Zemea), vesi, propüleenglükool, polükarbofiil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (maltodekstriin, viigikaktuse ekstrakt, hariliku õlipuu ekstrakt), naatriumhüdroksiid, tauriin, PVP (Luviskol K90), Geogard Ultra (glükonolaktoon, naatriumbensoaat, kaltsiumglükonaat), ksülitool, naatriumhüaluronaat, SymRelief (Bisabalol, hariliku ingveri juureekstrakt), sukraloos, lõhnaaine, Paraguai suhkrulehe ekstrakt.

Kogus
12.80€
 
KAMISTAD SUUÕÕNESPREI 20ML

Kummelit sisaldav Kamistad suukaudne sprei on mõeldud suu limaskesta ja igemete õrnaks hoolduseks. Pööratav otsik võimaldab pihustada suu limaskestale ja suuõõne raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Sobib kasutada abistava vahendina suuhaavandite, katkiste suunurkade ja kergete suu limaskesta põletike korral. Aitab taastada ärritunud suu limaskesta. Suhkru- ja alkoholivaba. Kasutamine: Suunake pööratava pihustusotsik suuõõne soovitatud piirkonnale või valutavale kohale. Pihustage 1 - 2 pihustust igal hommikul ja õhtul pärast hammaste pesemist või vastavalt vajadusele. Koostis: Aqua, Propylene Glycol, Laureth-9, Chamomilla Recutita Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Aroma, Potassium Acesulfame, Citric Acid.

Kogus
9.60€
 
KIN PERIO KIN IGEMEGEEL 125ML

Igemegeel kloorheksidiiniga. Näidustused: igemepõletiku vältimine, rohke katu tekkimise korral, implantaatide ja periodontiidi ravi korral. Kasutamine: peale suuhügieeni kanda geeli 2-3 korda päevas pehme hambaharjaga või puuvillast tupsuga õrnalt masseerides igemetele. Kasutada peale söömist. Geeli pealekandmisel pole soovitatav süüa 30 minuti jooksul. Kõige parema tulemuse annab geeli öine kasutamine. Suud mitte loputada. Ära neela geeli alla! Koostis: Sorbitol, Aqua, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Methylparaben, Methyl Salicylate, Menthol, Citric Acid, Eugenol.

Kogus
10.00€
 
KIN PERIO KIN IGEMEGEEL 30ML

Peridontaalseks ja implantaadi ümbruseks kasutamiseks, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Ei sisalda alkoholi, ei ole vaja loputamist. Kasutamine: Kanna geeli 2 - 3 korda päevas pehme hambaharja, puhta sõrme või vatipadjaga masseerivate liigutustega igemetele. Mitte alla neelata. Mitte loputada veega. Mitte süüa ega juua pool tundi peale kasutamist.

Kogus
8.00€
 
URGO GEEL SUUÕÕNE HAAVANDITELE 6ML

Geel suuõõne haavandite kaitseks ja kiiremaks paranemiseks. Urgo geeli suuõõne haavanditele kasutatakse haavandite (1 kuni 2 haavandit diameetriga alla 1 cm) ja väikeste haavade raviks suu limaskestal. Kandes geeli suus olevale haavandile, moodustub nähtav, õhuke ja elastne kile, mis kaitseb toidu ja sülje eest kuni 4 tundi, leevendab valulikkust kiiresti ja kauakestvalt, soodustab paranemist. Kasutamisjuhised: Eemaldada spaatli ühelt küljelt liigne kogus geeli spaatlit vastu pudeli serva tõmmates. Spaatli otsaga kanda geel haavandile või kahjustunud kohale. Lasta geelil kile tekkimiseks kuivada 10 sekundit, seejärel suu sulgeda. Kui haavand või kahjustus ei saanud täielikult kaetud, korrata protseduuri. Preparaati võib kasutada vastavalt vajadusele kuni 4 korda päevas, eelistatavalt enne sööki, kuni täieliku paranemiseni (3 kuni 5 päeva). Geeli ei ole vaja uuesti kanda seni, kuni kile on haavandil veel nähtav. Geeli koostis garanteerib hügieenilisuse. Pärast kasutamist ei ole spaatlit vaja puhastada.

Kogus
13.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv