Käsimüügiravim
ELFIMEST GASTRO. TBL 20MG N14

Toimeaine ESOMEPRASOOL
Pakendi infoleht
Kogus
5.76€
 
3.29€ 2.96€
 
5.76€ 5.18€
 
Käsimüügiravim
MAALOX (SUHKRUVABA) NÄRIMISTBL. 400MG+400MG N40

Toimeaine ALUMIINIUMHÜDROKSIID, MAGNEESIUMHÜDROKSIID
Pakendi infoleht
Kogus
4.20€ 3.78€
 
Käsimüügiravim
MAALOX SUUKAUDNE SUSPENSIOON 35MG+40MG 1ML 250ML N1

Toimeaine ALUMIINIUMHÜDROKSIID, MAGNEESIUMHÜDROKSIID
Pakendi infoleht
Kogus
4.89€
 
Käsimüügiravim
MAALOX SUUKAUDNE SUSPENSIOON KOTIKESES 460MG+400MG 4.3ML N20

Toimeaine ALUMIINIUMHÜDROKSIID, MAGNEESIUMHÜDROKSIID
Pakendi infoleht
Kogus
6.51€ 5.86€
 
Käsimüügiravim
NOLPAZA GASTRO. TBL 20MG N7

Toimeaine PANTOPRASOOL
Pakendi infoleht
Kogus
1.96€
 
5.55€
 
Käsimüügiravim
RENNIE NÄRIMISTABLETID 680MG+80MG N24

Toimeaine KALTSIUMKARBONAAT, MAGNEESIUMKARBONAAT
Pakendi infoleht
Kogus
3.29€ 2.96€
 
FRUTIN TBL N30

Puuviljakiud ja looduslik dolomiit (kaltsiummagneesiumkarbonaat) tekitavad mao happelise sisuga kokkupuutumisel pehme ja tiheda vahukihi mis katab mao ülaosa hoides ära sellega kaasneva ebamugavustunde. Annustamine: vajadusel 1-2 närimistabletti pärast toidukorda, mitte rohkem kui 12 tabletti ööpäevas. Päevane annus (2 tabletti) sisaldab: pektiin 200 mg, kaltsium 160 mg (20%*), magneesium 100 mg (27%*), niatsiin 4mg (25%*). * - % päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanutele. Frutini võib tarvitada raseduse ajal. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Koostis: dolomiit (kaltsiummagneesiumkarbonaat), paakumisvastased ained ränidioksiid, stabilisaator magneesiumstearaat, lahustuv polüvinüülpürrolidoon PVP, magusaine sorbitool, nikotinamiid, piparmündiõli.

Kogus
8.60€
 
GASTROTUSS BABY REFLUKSIVASTANE SIIRUP LASTELE 180ML N1

Gastrotuss® Baby siirup on mõeldud gastroösofageaalse refluksi raviks väikelastele ja lastele, et vähendada sellega seotud sümptomeid: mao sisaldise tagasivool söögitorusse ja suhu, kõrvetised, tükitunne kurgus, ninaneelupõletik, röhitised, kõhupuhitus, köha, häälekähedus. Gastrotuss® Baby siirup aitab kaasa limaskesta taastumise protsessidele. Gastrotuss® Baby siirup vähendab maosisu maos püsimise aega. Annustamine: väikelapsed kehakaaluga alla 5 kg- 2,5-3 ml siirupit 5 – 10 minutit pärast söötmist või vastavalt arstilt saadud juhistele. Väikelapsed kuni 3 eluaastat- 5 ml siirupit pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstilt saadud juhistele; Lapsed kuni 12 eluaastat- 10-20 ml siirupit pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstilt saadud juhistele. Koostis: magneesiumalginaat, simetikoon, fruktoos, ksantaankummi, D-pantenool, naatriumbikarbonaat, naatriumhüdroksiid, metüül-p-hüdroksübensoaat, propüül-phüdroksübensoaat, looduslikud maitseained, puhastatud vesi. Gluteeni- ja laktoosivaba.

Kogus
15.30€
 
GASTROTUSS REFLUKSIVASTANE SIIRUP 20ML N20

Gastrotuss refluksivastane siirup on mehhaanilise toimega meditsiiniseade, mis on mõeldud refluksi (nii gastroösofageaalse kui larüngofarüngeaalse refluksi) raviks, et vähendada sellega seotud sümptomeid nagu: maosisaldise tagasivool söögitorusse ja suhu, kõrvetised, tükitunne kurgus, ninaneelupõletik, luksumine, kõhupuhitus, köha, häälekähedus ning kõik muud häired, mis võivad gastroösofageaalse ja/või larüngofarüngeaalse refluksi tulemusena tekkida. Gastrotuss siirup aitab kaasa neelu kui söögitoru limaskesta re-epitelisatsiooni protsessidele. Gastrotuss siirup vähendab maosisu maos püsimise aega. Kasutamisjuhised Üheannuseline kotike. Täiskasvanud ja 12-aastased ja vanemad lapsed: võtta 20 ml annus pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt saadud juhistele.

Kogus
19.60€
 
GASTROTUSS REFLUKSIVASTASED NÄRIMISTBL N30

Gastrotuss® tabletid on mehaanilise toimega meditsiiniseade, mis on mõeldud refluksi raviks, et vähendada sellega seotud sümptomeid: happe või toidu tagasivool söögitorusse ja suhu, kõrvetised, tükitunne kurgus, ninaneelupõletik, luksumine, kõhupuhitus, köha, häälekähedus ning kõik muud häired, mis võivad refluksi tulemusena tekkida. Gastrotuss® tabletid aitavad kaasa limaskesta taastumise protsessidele. Gastrotuss® tabletid vähendavad maosisu maos püsimise aega. Annustamine: täiskasvanud ja 12-aastased ja vanemad lapsed 1…2 tabletti pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt saadud juhistele. Koostis: magneesiumalginaat, simetikoon, kaaliumbikarbonaat, sorbitool, mannitool, maitseained, kahealuseline veevaba kaltsiumfosfaat, maisitärklis, ränidioksiid, taimse päritoluga magneesiumstearaat, sukraloos.

Kogus
15.40€
 
GASTROVAL FLUXUS KAPSLID N15

Maohappesuse tasakaalustamiseks: Deglütsüriseeritud lagritsajuure ekstrakt (DGL) aitab kaasa seedetrakti normaalsele talitlusele. Lambaläätse seemneekstrakt aitab säilitada mao füsioloogilist PH taset. Ingverijuure ekstrakt aitab kaasa normaalsele seedimisele

Kogus
5.90€
 
GERDOFF REFLUKSIVASTASED NÄRIMISTABLETID N20

GERDoff on originaalne ja uuenduslik kombinatsioon kondroitiinsulfaadist, hüaluroonhappest ja alumiiniumhüdroksiidist. GERDoff kaitseb maos toodetava vesinikkloriidhappe ärritava toime eest. Närimistabletid lahustuvad suus koheselt, stimuleerides süljeeritust ja tagades parema kokkupuute toimeainete ja söögitoru seina vahel, mis suurendab kaitset ja lubrikatsiooni. Kondroitiinsulfaat kleepub seedetrakti limaskestale kaitstes seda maomahlade rünnaku eest. Hüaluroonhape, kombineerituna kondroitiinsulfaadi adhesiivsete omadustega, aitab kaitsta ja taastada kahjustatud maokudet. Alumiiniumhüdroksiid toimib antatsiidina, vähendades maohappe toimet kahjustatud limaskestale. Kasutamisjuhised: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1-2 tabletti suurte toidukordade järel ja/või enne magamaminekut. Üle 6-aastased lapsed: seda ravimit on soovitatav kasutada ainult pärast arstiga konsulteerimist. 1 tablett pärast peamisi söögikordi ja/või enne magama minemist. Vajadusel saab tabletti poolitada, kasutades tabletil olevat poolitusjoont. Või vastavalt vajadusele, kui tekivad sümptomid, nt valu maos ja kõrvetised. Kasutamisjuhend: Alustage tablettide lahustamisest suus ja seejärel närige neid. Pärast allaneelamist võib juua vett või piima. Koostis: Naatriumkondroitiinsulfaat, sahharoos, alumiiniumhüdroksiid, kaltsiumkarbonaat, paakumisvastased ained: rasvhapete mono-, di- ja triglütseriidid, ränidioksiid, suure molekulmassiga naatriumhüaluronaat, lõhnaained, magustaja: ammooniumglütsürritsinaat.

Kogus
21.30€
 
LIVSANE KÕRVETISTE LEEVENDAMISEKS TBL N24

Tabletid on värske piparmündi maitsega, neid võib närida või imeda. Tabletis on kaltsiumkarbonaat ja magneesiumkarbonaat, mis neutraliseerivad maohappe otse maos. Tabletid toimivad kiiresti. Kasutamine: Täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast maohappest tingitud kõhuvaevuste või kõrvetiste puhul: 1 – 2 tabletti vastavalt vajadusele, soovitatavalt 1 tund pärast söögikorda ja enne magama minemist. Sõltuvalt sümptomitest või vaevustest, sobivad need tabletid manustamiseks ka söögikordade vahel. Vajaduse korral võib tarvitada igapäevaselt kuni 6 tabletti. Tabletid sobivad imemiseks või närimiseks. Koostis: kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, sorbitool, inuliin, maisitärklis, magneesiumstearaat, piparmündi ja sidruni aroomid, aspartaam / atsesulfaam. 1 tablett sisaldab kaltsiumkarbonaati 680mg, magneesiumkarbonaati 150mg.

Kogus
5.10€
 
MINACID KõRVETISTE TBL N24 + 12 TASUTA

Lithothaminum-vetikas, valge savi ja kartulimehu vähendavad liighappesust ja haput maitset suus. Altee ekstrakt, valge savi ja kartulimehu moodustavad mao seintele kaitsva kihi. Algiinhape tekitab geelisarnase kaitsekorgi, et maohape ei pääseks söögitorusse. Koostisosad: kartulimehu 227 mg/tbl., Lithothaminum calcareum vetikas 164 mg/tbl., altee (Althea officinalis) 126 mg/tbl., raudrohi (Achillea millefolium)126 mg/tbl.,puhastatud valge savi 111 mg/tbl.,algiinhape pruunvetikast (Phaeophycea) 66 mg/tbl.,lagritsajuure ekstrakt 63 mg/tbl., maltodekstriin, paakumisvastased ained :taimsed rasvad,E470b ja E551,stabilisaatorid mikrokristalne tselluloos glaseerained E 463, E464, talk. Annustamine: vastavalt vajadusele neelata 1 tablett koos suure klaasi veega või toiduga koos. Kuni 6 tabletti päevas vastavalt vajadusele. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal mitte kasutada.

Kogus
10.20€
 
SILICEA SEEDETRAKTI GEEL 15ML N15

Silicea seedetrakti geeli toimet avaldav komponent on ränigeel (ränihappegeel). Ränigeeli teeb eriliseks selle ebatavaliselt suur patogeenide ja mürkainete sidumise võime. See tähendab, et patogeenid ja nende mürkained seotakse seedekulglas füüsilise protsessi käigus ning väljutatakse soolestiku kaudu loomulikul teel. Silicea seedetraktigeel leevendab sümptomeid ja soodustab ärritunud seedekulgla taastumist. Ränigeel seob lisaks patogeenidele gaase ja aitab neid organismist väljutada vähendades puhitustunnet. Hoiatused: Haigusega kaasneva kõhulahtisuse korral tuleb piisavalt juua, et ei tekiks vedelikupuudust! Eriti oluline on viivitamatu vedeliku asendamine laste puhul! Palun võtke teisi preparaate (eelkõige ravimeid) vähemalt 2 tundi enne või pärast Silicea seedetrakti geeli manustamist, vastasel korral võib see mõjutada ravimite toimet! Annustamine: Ägedate sümptomite all kannatavad lapsed ja täiskasvanud peaksid manustama kaks kotikest korraga (igas kotikeses 15ml) 3 kuni 5 korda päevas puhtalt või vee/tee sees lahustatuna. Manustatakse toidukordade vahel ja vajaduse korral enne magama heitmist. Ägedate sümptomite leevenemise järel võib ravi paar päeva jätkata, manustades ühe kotikese (15ml) 3 korda päevas, vähemalt 30 minutit enne toidukorda. Krooniliste kaebuste puhul peaksid täiskasvanud manustama iga päev ühe kotikese (15ml) 3 korda päevas toidukordade vahel kas puhtalt või vee/tee sees lahustatuna. Krooniliste seedetrakti häirete puhul on soovitav kasutada pikaajalise kuurina (kuni 6 nädalat). Sümptomid peaksid leevenema 3-nädalase ravi järel. 100 ml geeli sisaldab 100 ml ränigeeli (ränihappegeel), milles on 3,5 g ränidioksiidi.

Kogus
15.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv