ARSILK KORDUVKASUTATAV NÄOMASK MUST SUURUS M N1

Kahekordne korduvkasutatav näo kaitsemask on valmistatud hästi hingavast polüesterkangast, mis on töödeldud antibakteriaalse HeiQ Viroblock tehnoloogiaga. HeiQ Viroblock tehnoloogi kaitseb kangast mikroobide ja bakterite eest. Voodri materjaliks on nahasõbralik puuvillane kangas. Maski kummid on pehmest materjalist ja neid on võimalik reguleerida silikoonist stopperite abil. Näo kaitsemask on korduvkasutatav, kestab kuni 30 pesukorda ja seda tuleb puhastada pärast iga kasutamist vastavalt juhistele: pesta 60º juures, triikimine keskmisel temperatuuril, trummelkuivatus madalal temperatuuril, pleegitamine keelatud. Ära kanna maski järjest liiga pikalt (optimaalne aeg ca. 3 h), leia vahepeal võimalus viibida värskes õhus. Mask tuleb vahetada siis, kui see on niiskunud. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu distantsi hoidmine, regulaarne kätepesu, desinfitseerimine jms. Peale maski näolt eemaldamist aseta see suletud kotti või otse pesumasinasse ja puhasta käed.

Kogus
8.60€
 
KAITSEMASKID FFP2 RESPIRAATOR MUST N10 MEDIVITA

Mask on valmistatud pehmest materjalist, mis aitab vältida nahaärritust. Elastsed reguleerimisrihmad kõrvade mõlemal küljel on tugevad ja tihedad, nii et mask sobitub hästi ja ei liigu paigast ära. FFP2 respiraator pakub teile ja teid ümbritsevatele inimestele tõhusat kaitset. Efektiivne 5-kihiline kaitsefiltrisüsteem. FFP2 respiraator filtreerimise efektiivsus ületab 95%. Filtreerib õhus sisalduvaid osakesi, sealhulgas tolmu, suitsu, õietolmu ja muid saasteaineid. Ühe maski soovituslik kasutamise aeg on kuni 8 tundi. Pakendis 10 maski. Vastavus UNE – EN149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR standarditele. Tootja: Red Apple Medikal.

Kogus
7.60€
 
KAITSEMASKID FFP2 RESPIRAATOR VALGE N10

Kvaliteetsed respiratoormaskid näole, mõeldud kasutaja nina ja suu kaitsmiseks, et piirata nakkuste otsest levikut inimeselt inimesele. Filtreerimisindeksiga (Euroopa standard FFP2), mis filtreerib vähemalt 95% õhus leitavatest osakestest. Omab sertifikaati ja vastab EN149:2001 A1:2009 nõuetele. Kaitsemaski kasutamisel tuleb veenduda, et mask on paigaldatud õigesti.

Kogus
5.60€
 
MASK KORDUVKASUTATAV MUST NANOFIIBRIST

Korduvkasutatav, masin- või käsipestav 60 kraadiga. Masin ja trummelkuivatus ei ole lubatud. Soovitame kasutada kuni 5 pesukorda.

Kogus
6.50€
 
MASK MEDITSIINILINE ÜHEKORDNE KUMMIGA(NINATRAADIGA) N50

Meditsiiline mask on kolmekihiline, ninasillatraadi ja kummipaeltega. Mask on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on käega korduvalt katsutud või kasutatud, see on läinud niiskeks või kahjustunud mõnel muul moel, tuleb mask välja vahetada. Peale kasutamist visake mask kinnisesse prügikasti. Avatud pakend võib mõjutada toote puhtust. Pakendis 50tk.

Kogus
8.40€
 
MASK MUST MEDITSIINILINE ÜHEKORDNE (NINATRAADIGA) TYPE IIR N10

Mask on mõeldud ühekordseks kasutamiseks raviasutustes meditsiinilistel protseduuridel ning epideemia ajal haiguse sümptomitega patsientidel. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on korduvalt käega katsutud, see on läinud niiskeks või kahjustunud muul moel, tuleb mask välja vahetada. Kasutusjuhend: Peske või puhastage käed. Asetage mask näole. Kummipaelad asetage kõrvade taha. Pigistage traadiga serv nina ümber. Visake mask peale kasutamist kinnisesse prügikasti.

Kogus
2.50€
 
NÄOMASK MEDRULL ÜHEKORDNE 3-KIHILINE MUST N5

Kummiga näomask infektsioonide leviku riski vähendamiseks, eriti epideemia või pandeemia korral. Näomask on mõeldud kasutaja nina ja suu katmiseks, et piirata nakkuste otsest levikut inimeselt inimesele. Bakterite filtreerimise efektiivsus (BFE) kuni 95% vastavalt EN 14683. Kasutamine: Pese ja/või desinfitseeri käed. Kandke maski näol, must külg väljapoole, ninatraat ülespoole. Katke oma nina ja lõug venitades maski üles ja alla. Pärast kasutamist eemaldage mask õrnalt kõrvakummide abil. Kasutatud mask tuleb visata eelistatult sulavasse prügikasti. Pese ja/või desinfitseeri käed. Vahetage mask uue vastu, kui see on muutunud niiskeks või kui seda on kantud kauem kui 4 tundi.

Kogus
2.00€
 
NÄOMASK MEDRULL ÜHEKORDNE 3-KIHILINE MUST N50

Ühekordne kaitsemask kummiga, 3 kihiline. Bakterite filtreerimise efektiivsus ( BFE) 95%. Pese ja/või desifitseeri käed, kandke maski näol must külg väljapoole. Ninatraat ülespoole, kinnitamine elastsete kõrvasilmustega. Katke oma nina ja lõug venitades maski üles ja alla. Asendage mask, kui see muutub niiskeks või kui seda on kasutatud rohkem kui 4 tundi.

Kogus
10.00€
 
RESPIRAATORMASK FFP2NR 5-KIHILINE MUST N1

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud 5-kihiline mask. Bakteriaalne filteerivus. 2 viirust filtreerivat kihti. Filtreeriv poolmask on loodud kasutajat kaitsma õhusaasteainete kahjulike mõjude eest tahkete ja/või vedelate osakeste kujul, mis moodustavad aerosoole (tolm, aurud, udu) kuni nende maksimaalse kontsentratsiooni piires. Maski kasutamine: kuni 8 tundi. Kasutamine: Avage pakend alas, mis on vaba õhusaastest. Võtke toode pakendist ja asetage kõrvaaasad ümber kummagi kõrva. Kohendage maski suu ja nina katmiseks. Pigistage jäika serva nina kujule vastavaks. Filtreeriv poolmask on ühekordne vahend, seda ei tohiks pesta ega puhastada.

Kogus
2.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv