ARSILK KORDUVKASUTATAV NÄOMASK MUST SUURUS L N1

Tegemist ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näomaski kandmine aitab kaasa viiruse leviku takistamisele eelkõige avalikes, rahvarohketes ruumides. Suu ja nina ees kantavat kaitsemaski kasutatakse kaitseks piisknakkuste eest, samuti vähendab see aerosoolide lendumist hingamisteedest ja pakub kaitset nende sissehingamise vastu. Kahekordne mask on valmistatud hästi hingavad polüesterkangast, mis on töödeldud antibakteriaalse HeiQ Viroblock tehnoloogiaga, mis vastab ISO 20743 ja ISO 18184 standardile. Maski voodri materjaliks on orgaaniline puuvillane kangas. Kangas on steriliseeritud OEKO-TEX standard 100 alusel, mis tähendab, et sobib ka tundliku nahaga kasutajale. Näomask on korduvkasutatav, kestab kuni 30 pesukorda ja seda tuleb puhastada pärast iga kasutuskorda vastavalt juhistele. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu distantsi hoidmine, regulaarne kätepesu, desinfitseerimine jms.

Kogus
8.60€
 
ARSILK KORDUVKASUTATAV NÄOMASK MUST SUURUS M N1

Kahekordne korduvkasutatav näo kaitsemask on valmistatud hästi hingavast polüesterkangast, mis on töödeldud antibakteriaalse HeiQ Viroblock tehnoloogiaga. HeiQ Viroblock tehnoloogi kaitseb kangast mikroobide ja bakterite eest. Voodri materjaliks on nahasõbralik puuvillane kangas. Maski kummid on pehmest materjalist ja neid on võimalik reguleerida silikoonist stopperite abil. Näo kaitsemask on korduvkasutatav, kestab kuni 30 pesukorda ja seda tuleb puhastada pärast iga kasutamist vastavalt juhistele: pesta 60º juures, triikimine keskmisel temperatuuril, trummelkuivatus madalal temperatuuril, pleegitamine keelatud. Ära kanna maski järjest liiga pikalt (optimaalne aeg ca. 3 h), leia vahepeal võimalus viibida värskes õhus. Mask tuleb vahetada siis, kui see on niiskunud. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu distantsi hoidmine, regulaarne kätepesu, desinfitseerimine jms. Peale maski näolt eemaldamist aseta see suletud kotti või otse pesumasinasse ja puhasta käed.

Kogus
8.60€
 
MASK KORDUVKASUTATAV MUST NANOFIIBRIST

Korduvkasutatav, masin- või käsipestav 60 kraadiga. Masin ja trummelkuivatus ei ole lubatud. Testitud filtreerimistõhusus kuni 99%. Universaalsuurus. Ära kasuta kui mask on niiske. Mõeldud ühele kandjale korduvkasutamiseks. Tähelepanu! Tegemist ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Mask piirab kandja hingamisteedest piiskade lendumist keskkonda. Näomaski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid.

Kogus
6.90€
 
MASK MEDITSIINILINE ANSELL LASTELE AL.5A TÜÜP II N50

Maskil on tselluloosist sisekiht, kummiaasadega. Maskil loomamuster (must-valge värviga). Maski tuleb kanda värviline muster väljapool. Ei sisalda looduslikku lateksit.

Kogus
12.80€
 
MASK MEDITSIINILINE ÜHEKORDNE KUMMIGA(NINATRAADIGA) N50

Meditsiiline mask on kolmekihiline, ninasillatraadi ja kummipaeltega. Mask on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on käega korduvalt katsutud või kasutatud, see on läinud niiskeks või kahjustunud mõnel muul moel, tuleb mask välja vahetada. Peale kasutamist visake mask kinnisesse prügikasti. Avatud pakend võib mõjutada toote puhtust. Pakendis 50tk.

Kogus
8.40€
 
NÄOMASK MEDRULL ÜHEKORDNE 3-KIHILINE MUST N5

Kummiga näomask infektsioonide leviku riski vähendamiseks, eriti epideemia või pandeemia korral. Näomask on mõeldud kasutaja nina ja suu katmiseks, et piirata nakkuste otsest levikut inimeselt inimesele. Bakterite filtreerimise efektiivsus (BFE) kuni 95% vastavalt EN 14683. Kasutamine: Pese ja/või desinfitseeri käed. Kandke maski näol, must külg väljapoole, ninatraat ülespoole. Katke oma nina ja lõug venitades maski üles ja alla. Pärast kasutamist eemaldage mask õrnalt kõrvakummide abil. Kasutatud mask tuleb visata eelistatult sulavasse prügikasti. Pese ja/või desinfitseeri käed. Vahetage mask uue vastu, kui see on muutunud niiskeks või kui seda on kantud kauem kui 4 tundi.

Kogus
2.40€
 
NÄOMASK MEDRULL ÜHEKORDNE 3-KIHILINE MUST N50

Ühekordne kaitsemask kummiga, 3 kihiline. Bakterite filtreerimise efektiivsus ( BFE) 95%. Pese ja/või desifitseeri käed, kandke maski näol must külg väljapoole. Ninatraat ülespoole, kinnitamine elastsete kõrvasilmustega. Katke oma nina ja lõug venitades maski üles ja alla. Asendage mask, kui see muutub niiskeks või kui seda on kasutatud rohkem kui 4 tundi.

Kogus
8.30€
 
RESPIRAATORMASK FFP2NR 5-KIHILINE MUST N1

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud 5-kihiline mask. Bakteriaalne filteerivus. 2 viirust filtreerivat kihti. Filtreeriv poolmask on loodud kasutajat kaitsma õhusaasteainete kahjulike mõjude eest tahkete ja/või vedelate osakeste kujul, mis moodustavad aerosoole (tolm, aurud, udu) kuni nende maksimaalse kontsentratsiooni piires. Maski kasutamine: kuni 8 tundi. Kasutamine: Avage pakend alas, mis on vaba õhusaastest. Võtke toode pakendist ja asetage kõrvaaasad ümber kummagi kõrva. Kohendage maski suu ja nina katmiseks. Pigistage jäika serva nina kujule vastavaks. Filtreeriv poolmask on ühekordne vahend, seda ei tohiks pesta ega puhastada.

Kogus
2.50€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv