Käsimüügiravim
ABIX TBL 50MG N3

Toimeaine HÜDROKORTISOON
Pakendi infoleht
Kogus
6.10€
 
8.14€
 
AROX GEEL PUTUKAHAMMUSTUSTE LEEVENDAMISEKS 50ML

Geel on mõeldud sääskede, herilaste, mesilaste ja teiste putukate piste- või hammustuskohtades tekkiva ärrituse leevendamiseks. Geelis sisalduv mentool jahutab nahka, vähendab nahaärritust ja punetust. Provitamiin B5 kiirendab tõhusalt naha taastumist. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Pane väike kogus geeli nahale hammustuse kohale, lase sellel kuivada. Geeli võib kasutada korduvalt vastavalt vajadusele.

Kogus
4.70€
 
DIFFUSIL FAMILY AEROSOOL SÄÄSE/PUUGITÕRJE LASTELE 100ML

Sääsetõrje Diffusil on kaitse sääskede ja puukide vastu. Diffusil Family spray kaitseb sääskede eest kuni 6 tundi, hammustavate kärbeste vastu kuni 5 tundi ja puukide vastu kuni 4 tundi. Kasutamisjuhised: Enne toote kasutamist tuleb ballooni loksutada. Pihustada sujuvalt katmata tervele nahale umbes 30 cm kauguselt ja hõõruda laiali (näole tupsutada). Puukide vastu pihustada üle kogu naha ja riiete ning jalatsite. Riiete töötlemisel pole vaja vahendit käega üle hõõruda. Peale koju jõudmist pesta nahka vee ja seebiga. Toode ei kahjusta villast, puuvillast ega nailonist materjale, mõju teistele sünteetilistele materjalidele tuleb testida väikesel tükil. Lapsed ilma täiskasvanu järelvalveta ei tohi toodet kasutada. Toimeained ja nende kontsentratsioon: ikaridiin 16%. Mitte kasutada alla 2-aastastel lastel.

Kogus
6.60€
 
DIFFUSIL PLUS AEROSOOL SÄÄSE/PUUGITÕRJE RIIETELE 100ML

Sääsetõrje Diffusil Plus on kaitse sääskede ja puukide vastu. Sprei annab tõhusa kaitse sääskede vastu kuni 6 tunniks, hammustavate kärbeste vastu kuni 5 tunniks ja puukide vastu kuni 4 tunniks. See on ideaalne perekonnale igapäevaseks õues kasutamiseks, samuti reisil olles. Kasutamisjuhised: Enne kasutamist loksutada. Pihustada nahale umbes 15-20cm kauguselt ja seejärel määrida käega laiali. Kui pihustada riietele või jalanõudele, siis laiali mitte määrida. Puukide peletamiseks pihustada nii nahale, riietele kui ka jalanõudele. Peale koju jõudmist pesta nahk vee ja seebiga. Vahend ei kahjusta villa, puuvilla ega nailonit. Enne kasutamist muudel sünteetilistel materjalidel katsetada väikesel, vähenähtaval pinnal. Toodet mitte kasutada alla 2-aastastel lastel, 2-12-aaastastel lastel on toode ette nähtud üksnes piiratud kasutamiseks. Toimeained ja nende kontsentratsioon: ikaridiin 16%.

Kogus
7.20€
 
FREE ACTIVE PUTUKATÕRJEVAHEND AEROSOOL 50ML

Free aktiivaine Merck IR3535® on struktuuriliselt sama looduslikult esinevale aminohappele beeta-alaniinile, mida esineb inimkehas loomulikul moel. Ei sisalda DEET´i ega muid närvimürke. Sobivad eriti hästi kasutamiseks beebidel, rasedatel, imetavatel emadel, allergikutel / astmaatikutel, ükskõik millises vanuses inimestel 0-100+ aastat. Me soovitame enne sprei väikelapsele nahale määrimist kanda kogus toodet enne enda käele ja siis määrida see lapsele. Ei kleepu, ei lõhna ning saab kanda nahale nii palju kordi kui vajadus tekib. FREE toodete efektiivsus kestab kuni 8 tundi. Alati uuenda toimet peale ujumist või sportimist. Toimeained ja nende kontsentratsioon: 3-(N-n-butüül-N-atsetüül)aminopropioonhappe etüülester (Merck IR3535) – 20%. Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol) 20%. NB! Toote pilt võib erineda tegelikkusest!

Kogus
10.40€
 
FREE ACTIVE PUTUKATÕRJEVAHEND SPREI 100ML

Free Aktiivne putukatõrjevahend on lõhnatu, tõhjus ja toimiv. Kuivab nahal kiiresti, ei jäta plekke. Kaitseb sääskede, puukide, kärbeste ja muude hammustavate putukate eest. Enne kasutamist loksutada. Pihustada ühtlaselt nahale. Vältida silma sattumist! Kaits säilitamiseks korrata iga 6-8 tunni järel või pärast ujumist/higistamist. Toode sobib igas vanuses inimestele. Toimeaine: etüül-N-atsetüül-N-butüül-beeta-alaninaat/200g/kg.

Kogus
14.60€
 
FREE PUTUKATÕRJEVAHEND AEROSOOL 150ML

Putukatõrjeaerosool Free kaitseb sääskede, puukide, parmude ja muude hammustavate putukate eest. Kasutamine: Pihustage kergelt ja ühtlaselt nahale. Vältige silma sattumist. Enne kasutamist loksutada. Ärge hingake aerosooli sisse. Pihustage uuesti iga 6 - 8 tunni järel või pärast pesemist/suplemist. Toode sobib kõigile vanustele, muu hulgas lastele ja imikutele, kuid laste nahale peaks toodet kandma täiskasvanu. Kui toode satub riietele, tuleb neid pesta sooja seebiveega. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, lahtisest tulest. Toimeaine: etüül-N-atsetüül-N-butüül-beeta-alaninaat/200 g/kg. Biotsiidi litsentsi number EE-0013612-0000.

Kogus
16.90€
 
ITCH AWAY GEEL PUTUKAHAMMUSTUSTELE 30ML

ItchAway sobib kasutamiseks kogu perele, lastele alates 2. eluaastast. Koostis: Aqua, Alcohol Denat., L-menthol, Eucalyptus globulus Oil, Propylene Glycol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine.

Kogus
7.00€
 
MOUSTICARE FAMILY SPREI NAHALE 125ML

MoustiCare® Skin Spray sääsetõrjevahend on mõeldud terve pere kaitseks, sh rasedatele ja imikud alates 6-kuu vanusest. Rikastatud Aloe Vera’ga, millel on nahka pehmendavad ja rahustavad omadused, sisaldab Eucalyptus Citriodora taimest pärinevat tugevat tõrjeainet. Sobib kasutamiseks troopilistel ja palava kliimaga aladel, tagab efektiivse kaitse kuni 6 tunniks. Tõrjub hammustavaid putukaid (lestad, puugid, kirbud, kärbsed, sääsed) ja moskiitosid (sh tiigermoskiitod), mis võivad endaga kanda viirusi, nt malaaria ja kollapalavik, Lääne-Niiluse viirus, dengue palavik, Chikungunya viirus ja zika-viirus. Ei sisalda sünteetilisi koostisosi, DEET’i, alkoholivaba, insektitsiidivaba. Kasutamisjuhised: ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA HOOLIKALT. Pihustage ühtlaselt ja ettevaatlikult puhtale ja kuivale nahale. Hõõruge kergelt laiali. Toime algab kohe. Liighigistamise korral ja pärast vanni/dušši korrake manustamist. Ärge manustage nahale rohkem kui 3 korda päevas. Toimeained ja nende kontsentratsioon: P-menthane 3,8 diol (PMDRBO), saadud sidruneukalüptist (Eucaliptus Citriodora), ja geranool saadud lõhnavast sidrunheinast, kontsentratsioon 20%, aaloe.

Kogus
18.90€
 
MOUSTICARE MITMEKORDSELT KASUTATAV KÄEVÕRU VALGE

MoustiCare’i mitmekordselt kasutatav käevõru, kaitseb kuni 1 kuu. Mõjub erinevat liiki putukatele: puugid, kirbud, kärbsed, Egiptuse ning Aasia tiigersääsed ja tavalised sääsed. Looduslik vahend, mis asendadab keemilisi tõrjevahendeid. Koostisainete toime on kinnitatud Euroopa Liidu direktiiviga 98/8/EÜ. Teadusuuringud on näidanud, et looduslike toimeainetega tooted häirivad putukate lõhnameelt ja kaitsevad nii inimest hammustuste eest. Kasutamisjuhised: MoustiCare’i mitmekordselt kasutatav käevõru, kaitseb kuni 1 kuu. Sisemisel poolel nahka otsese kokkupuute eest toimeainega kaitsev riba. Koos korduvkasutatava kotikesega. Toas ja ujuma minnes kasutada spetsiaalset tootega kaasas olevat kotikest. Lastele alates 3. eluaastast, rasedatele, täiskasvanutele. Suurus on mugavalt reguleeritav. Koostis: P-menthane 3,8 diol (PMDRBO), saadud sidruneukalüptist (Eucaliptus Citriodora), ja geranool saadud lõhnavast sidrunheinast.

Kogus
9.90€
 
MOZZIWATCH SÄÄSETÕRJE KÄEPAEL LASTELE ROOSA+2 TÄITETABLETTI

LOODUSLIK SÄÄSE-PUUGITÕRJEVAHEND LASTELE alates 3. eluaastast. Sääsekella silikoonist kambri sees on naturaalsete õlidega immutatud kummist tablett, millest eralduv värsket sidruniaroomi meenutav lõhn peletab sääsed, puugid ning muud hammustavad putukad eemale. MozziWatch kasutab vaid naturaalseid toimeained: sidruneukalüpti-, piparmündi- ja lavendliõli. Lihtsalt kanna sääsekella käe või jala ümber ning toimeained eralduvad ajapikku õhuga kokkupuutel. Kui viibid kõrgema riskiga piirkonnas või on putukaid väga palju, siis kanna korraga kahte käepaela, ühte randmel ja teist pahkluul. Ajal, mil Sa sääsekella ei kanna, paki ta õhulkindlalt, et toimeained tulutult ära ei lenduks.Täitetableti toime algab koheselt, kui see asetatakse kella silikoonkambrisse. EI SISALDA DEETi (neurotoksiline dietüültoluamiid) ega putukamürke. GMO vaba. Täitetablettidega – üks tablett toimib kuni 15 päeva (pakendis kaasas 2 täitetabletti). Käepaela pikkus on reguleeritav, sobides seega erinevas vanuses inimestele. Jala ümber kandes toimib efektiivselt ka puugitõrjena. Veekindel. Sobib ka rasedatele.

Kogus
8.50€
 
MOZZIWATCH SÄÄSETÕRJE KÄEPAEL LASTELE SININE+2 TÄITETABLETTI

LOODUSLIK SÄÄSE-PUUGITÕRJEVAHEND LASTELE alates 3-eluaastast. Sääsekella silikoonist kambri sees on naturaalsete õlidega immutatud kummist tablett, millest eralduv värsket sidruniaroomi meenutav lõhn peletab sääsed, puugid ning muud hammustavad putukad eemale. MozziWatch kasutab vaid naturaalseid toimeained: sidruneukalüpti-, piparmündi- ja lavendliõli. Lihtsalt kanna sääsekella käe või jala ümber ning toimeained eralduvad ajapikku õhuga kokkupuutel. Kui viibid kõrgema riskiga piirkonnas või on putukaid väga palju, siis kanna korraga kahte käepaela, ühte randmel ja teist pahkluul. Ajal, mil Sa sääsekella ei kanna, paki ta õhulkindlalt, et toimeained tulutult ära ei lenduks.Täitetableti toime algab koheselt, kui see asetatakse kella silikoonkambrisse. EI SISALDA DEETi (neurotoksiline dietüültoluamiid) ega putukamürke. GMO vaba. Täitetablettidega – üks tablett toimib kuni 15 päeva (pakendis kaasas 2 täitetabletti). Käepaela pikkus on reguleeritav, sobides seega erinevas vanuses inimestele. Jala ümber kandes toimib efektiivselt ka puugitõrjena. Veekindel. Sobib ka rasedatele.

Kogus
8.50€
 
MOZZIWATCH SÄÄSETÕRJE SPREI PUMPPUDEL 75ML

MozziWatch Spray sisaldab looduslikku toimeainet – sidrun-eukalüptiõli ning on DEETi vaba. Toode on meeldiva lõhnaga, ei jäta jälgi riietele. Looduslik vahend, mis võib asendada keemilisi tõrjevahendeid. Toimeaine: 30% sidrun-eukalüptiõli (Eucalyptus citriodora). Kaitseb 6 tundi sääskede (ka troopilised sääsed), kihulaste, puukide ja muude hammustavate putukate eest. MozziWatch Spray sobib kasutamiseks ka rasedatele ja alates 6 kuu vanustele lastele. Toode on dermatoloogiliselt testitud. Koostis: etanool, 30% w/w Eucalyptus citriodora õli, hüdreeritud, tsükliline (Citriodiol®).

Kogus
11.80€
 
PHARMADOCT AROOMIPLAASTER SÄÄSEVASTANE N18

Sääsevastane plaaster. Peletab sääski kemikaalideta. Sidrunheina (Cymbopogon Nardus), lõhnava pelargooni (Pelargonium Graveolens) ja eukalüpti (Eucalyptus Globulus) õli annavad pikaajalise loodusliku kaitse. Plaastrit tuleb kergelt mudida iga 20 minuti möödudes, nii purunevad mikrokapslid ja lõhna tugevus kasvab taas. Pakendatud 6 kaupa fooliumisse. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Kleepida rõivastele, mitte nahale. Koostis: Cymbopogon Nardus Oil, Graveolens Oil, Eucalyptus Globulus leaf Oil.

Kogus
3.80€ 2.66€
 
PLIX LOODUSLIK SÄÄSEHIRM 50ML

Moodustab nahale loodusliku kaitsekihi, muutes Teid sääskedele ja teistele tülikatele putukatele nähtamatuks umbes ühe tunni kestel. Toode leevendab sääsehammustustest tingitud nahaärritust, soodustab kuplade taandumist, muudab naha pehmeks ja elastseks, ei jäta nahka rasvaseks. On konservandi- ning sünteetilise värvi ja lõhna vaba. Kasutamisjuhised: Tänu pehmele koostisele sobib kasutamiseks ka lastele ja kasutamiseks korduvalt päeva jooksul. Pihustada katmata kehaosadele ning määrida nahale. Näole kandmiseks pihustada käele või salvrätikule ja määrida näole. Sobib peanahale, juustele kanda väike kogus. Ei soovitata kasutada alla 1-aastastel lastel. Koostis: Brassica Campestris Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate And Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Carapa Guaianensis Oil, Parfum, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Tocopherol.

Kogus
4.20€
 
PLIX SÄÄSEHAMMUSTUSE LEEVENDI SPREI 50ML

Leevendab sääse- ja parmuhammustustest tingitud kihelust ja nahaärritust. Puhastab, jahutab ja rahustab nahka. Saialill ja aloe vera rahustavad sääsehammustustest tingitud nahaärritust, mistõttu korduval kasutamisel alaneb ka tekkinud paistetus ja väheneb punetus. Kasutamisjuhised: pihustada pututkahammustusele vastavalt vajadusele, kuid mitte üle 4 korra päevas. Koostis: Aqua, Alcohol, Calendula Officinalis Extract, Allantoin, Camphor, Aloe Barbadensis Extract, Parfum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil, Citric Acid.

Kogus
3.20€
 
PLIX SÄÄSEHAMMUSTUSTE LEEVENDUSZELEE 60ML

Piparmündiõli, saialilleekstrakti, allantoiini ja kamprit sisaldav jahutav geel puhastab ja rahustab nahka ning aitab sügeluse vastu. Sobiv kogus geeli kanda putukahammustusele vastavalt vajadusele 3 - 4 korad päevas. Korduval kasutamisel alaneb ka tekkinud paistetus ja väheneb punetus. Vältida silma sattumist. Alla 2 aastastele lastele mittesoovitatav. Veritsevatele kupladele mitte kanda. Koostis: Aqua, Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium PVM/MA/Decaine Crosspolymer, Camphor, Allantoin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Mentha Piperita Oil.

Kogus
2.30€
 
PUUGIEEMALDAJA TICK 2

Tick 2 eemaldab puugid õigesti ja ohutult – oluline on eemaldada ka puugi pea, sellega väheneb haigusetekitaja ülekandumise oht. Tick 2-ga saab eemaldada ka väga väikseid puuke. Võib kasutada ka puukide eemaldamiseks lemmikloomadelt. Puugi eemaldaja on valmistatud tugevast plastmassist. Kasutusjuhend: Painuta puugieemaldaja Tick 2 ots üles nagu etiketil näha. Hoia puugieemaldaja naha suhtes 30-45° nurga all. Aseta Tick 2 nahale nii, et puuk satub puugieemaldaja suurde avasse. Tõmba puugieemaldajat aeglaselt naha pinnal, kuni puuk on selle tipus asetsevas pilus. Tõmba lõpuni – puuk tuleb naha küljest lahti ning jääb puugieemaldaja pilusse. Puhasta puugieemaldaja pärast kasutamist.

Kogus
8.40€
 
TERVIX SÄÄSESALV 20G

Meeldiva lõhnaga kosmeetiline salv naha hoolduseks enne ja pärast kokkupuudet sääskedega. 100% looduslik. Sobib väikelastele. Pehmendab nahka. Määrida nahale, silmaümbrust vältida. Korrata tunni möödudes või vastavalt vajadusele, et mõju püsiks. Koostis: saialilleekstrakt, oliivõli, mesilasvaha, teepuu eeterlik õli, tsitronella eeterlik õli, piparmündi eeterlik õli, lavendli eeterlik õli, saialilletinktuur. Toode ei sisalda sünteetilisi aineid. Avatuna säilitada jahedas.

Kogus
6.90€
 
URGO GEEL PUTUKAHAMMUSTUSTELE 3,25ML

Urgo geel putukahammustustele on tänu uuenduslikule Filmogel tehnoloogiale kaitsvate ja rahustavate omadustega. Kasutatakse putukate (nt sääsed, herilased, parmud, ämblikud, mesilased, sipelgad jm) hammustuste korral. Nahale kandes moodustab preparaat läbipaistva, elastse, veekindla kile. Sobib kasutamiseks alates 1. eluaastast. Koostis: Ethyl Acetate, Alcohol, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Ricinus Communis Seed Oil, Hydroxypropylcellulose, Triticum Vulgare Germ Oil, Glycyrrhetinic Acid.

Kogus
11.60€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv