HARTMANN VÖÖMÄHE BELTED PRODUCT EXTRA M N15

Pehmest ja nahasõbralikust tekstiilsarnasest materjalist vöökinnitusega uriinipidamatuse mähe raskele uriinipidamatusele. Vöökinnitustagab toote lihtsa ja mugava kasutamise. Sobib lamavale haigele. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 70 - 110 cm. Kasutamine: Kokkuvolditud vöö lahti tõmmata ja ümber kõhu kinnitada nii, et kinnitused oleks kõhu peal. Mähe jalgade vahelt ette tuua ja mähkme esiosa kõhul oleva vöö külge fikseerida.

Kogus
12.20€ 6.10€
 
MOLICARE ELASTIC PÜKSMÄHE 8 TILKA L 115-145CM (3200ml) N24

Korduvalt suletavate takjakinnitustega püksmähe keskmise ja keskmisest suurema uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Suurus L on mõeldud vööümbermõõdule 115-145 cm. Imavus 3200 ml. Kasutamine: 1. Püksmähe avada ja pikisuunas (tekstiilisarnane väliskülg väljaspool) "laevukeseks" kokku murda. 2. Et bakterite levikut takistada, asetage mähe jalgade vahelt läbi suunaga eestpoolt tahapoole. 3. Tehke lahti selja pool olev mähkme osa. Et mähe oleks võimalikult otse, peab mähkme keskel (väljaspool) olev niiskuseindikaator asetsema lülisambal. 4. Mähkme eesosa lahti teha ja tõmmata mähe võimalikult kõrgele. 5. Fikseerige mähe takjakinnituste abil. Kontrollige veelkord, kas mähe on võimalikult tihedalt jalgade ja keha ümber, et vältida lekete tekkimist.

Kogus
16.75€
 
MOLICARE ELASTIC PÜKSMÄHE 8 TILKA M 85-120CM (3000ml) N26

Korduvalt suletavate takjakinnitustega püksmähe keskmise ja keskmisest suurema uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 85-120cm. Imavus 3000 ml. Kasutamine: 1. Püksmähe avada ja pikisuunas (tekstiilisarnane väliskülg väljaspool) "laevukeseks" kokku murda. 2. Et bakterite levikut takistada, asetage mähe jalgade vahelt läbi suunaga eestpoolt tahapoole. 3. Tehke lahti selja pool olev mähkme osa. Et mähe oleks võimalikult otse, peab mähkme keskel (väljaspool) olev niiskuseindikaator asetsema lülisambal. 4. Mähkme eesosa lahti teha ja tõmmata mähe võimalikult kõrgele. 5. Fikseerige mähe takjakinnituste abil. Kontrollige veelkord, kas mähe on võimalikult tihedalt jalgade ja keha ümber, et vältida lekete tekkimist.

Kogus
21.36€
 
MOLICARE ELASTIC PÜKSMÄHE 8 TILKA XL 140-175CM (3500ml) N14

Korduvalt suletavate takjakinnitustega püksmähe keskmise ja keskmisest suurema uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Suurus XL on mõeldud vööümbermõõdule 140-175 cm. Imavus 3500 ml. Kasutamine: 1. Püksmähe avada ja pikisuunas (tekstiilisarnane väliskülg väljaspool) "laevukeseks" kokku murda. 2. Et bakterite levikut takistada, asetage mähe jalgade vahelt läbi suunaga eestpoolt tahapoole. 3. Tehke lahti selja pool olev mähkme osa. Et mähe oleks võimalikult otse, peab mähkme keskel (väljaspool) olev niiskuseindikaator asetsema lülisambal. 4. Mähkme eesosa lahti teha ja tõmmata mähe võimalikult kõrgele. 5. Fikseerige mähe takjakinnituste abil. Kontrollige veelkord, kas mähe on võimalikult tihedalt jalgade ja keha ümber, et vältida lekete tekkimist.

Kogus
14.89€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE MEDIUM (70-120CM) (1600ml) N14

Imavad püksid keskmise raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 70-120cm. Imavus 1600 ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
15.24€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE S (60-90CM) (1350ml) N14

Imavad püksid keskmise raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus S on mõeldud vööümbermõõdule 60-90cm. Imavus 1350 ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
13.59€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE SUPER LARGE (100-150CM) (2250ml) N14

Pehmest õhku läbilaskvast materjalist välispind. Antibakteriaalne vedelikku jaotav imava padja pealiskiht. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa. Sisemised lekkekindlad barjäärid. Niiskuse indikaator: kui mähkme välisküljel olev märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Sobivad liikuvatele ja väheliikuvatele patsientidele.

Kogus
21.06€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE SUPER MEDIUM (1950ml) N14

Imavad püksid keskmise ja suurema raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 70-120cm. Imavus 1950ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
16.26€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE SUPER SMALL (60-90CM) (1700ml) N14

Imavad püksid keskmise ja suurema raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus S on mõeldud vööümbermõõdule 60-90cm. Imavus 1700ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
16.31€
 
MOLICARE IMAVAD PÜKSID MOBILE SUPER XL (130-170CM) (2250ml) N14

Imavad püksid keskmise ja suurema raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus XL on mõeldud vööümbermõõdule 130-170cm. Imavus 2250ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
20.18€
 
MOLICARE MOBILE IMAVAD PÜKSID L 100-150CM (1800ml) N14

Pehmest õhku läbilaskvast materjalist välispind. Antibakteriaalne vedelikku jaotav imava padja pealiskiht. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa. Sisemised lekkekindlad barjäärid. Niiskuse indikaator: kui mähkme välisküljel olev märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Sama lihtne kasutada nagu tavalist aluspesu.

Kogus
17.99€
 
MOLICARE MOBILE IMAVAD PÜKSID M 80-120CM (970ml) N14

Imavad püksid mõõduka uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 80-120cm. Imavus 970ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
14.77€
 
MOLICARE MOBILE IMAVAD PÜKSID XS 45-70CM (1300ml) N14

Imavad püksid keskmise uriinipidamatuse jaoks. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Suurus XS on mõeldud vööümbermõõdule 45 - 70 cm. Imavus 1300ml. Kasutamine: Molicare Mobile imavaid pükse kasutada nagu tavalist aluspesu. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada.

Kogus
13.37€
 
MOLICARE SLIP PÜKSMÄHE EXTRA PLUS M (2159ml) N30

Korduvalt suletavate takjakinnitustega püksmähe keskmise raskusastmega uriinipidamatuse jaoks. Sobib hästi väheliikuvatele ja lamavatele haigetele. Lõhnaneutraliseerijat sisaldav kolmekihiline imav osa ja sisemised lekkekindlad barjäärid. Puusapiirkonnas on elastne õhku ja niiskust läbilaskev materjal ning välispind on pehmest tekstiilisarnasest materjalist. . Reite ümber asuv elastne kroogitud serv tagab mähkmete mugava ja hea istuvuse. Kui mähkme välisküljel olev niiskuseindikaatori märgistus hajub, on aeg mähet vahetada. Suurus M on mõeldud vööümbermõõdule 90-120 cm. Imavus 2159 ml. Kasutamine: 1. Püksmähe avada ja pikisuunas (tekstiilisarnane väliskülg väljaspool) "laevukeseks" kokku murda. 2. Et bakterite levikut takistada, asetage mähe jalgade vahelt läbi suunaga eestpoolt tahapoole. 3. Tehke lahti selja pool olev mähkme osa. Et mähe oleks võimalikult otse, peab mähkme keskel (väljaspool) olev niiskuseindikaator asetsema lülisambal. 4. Mähkme eesosa lahti teha ja tõmmata mähe võimalikult kõrgele. 5. Fikseerige mähe takjakinnituste abil. Kontrollige veelkord, kas mähe on võimalikult tihedalt jalgade ja keha ümber, et vältida lekete tekkimist

Kogus
14.67€
 
TENA FLEX VÖÖMÄHE MAXI M (3009ml) N22

Elastne vöömähe uriinipidamatuse kaitseks, mis tänu oma disainile võimaldab lihtsamat ja ergonoomilisemat vahetamist ning sobib hästi nii aktiivsele kui ka voodihaigele inimesele. Väga kiire imavusega mähe imab uriini kiirelt endasse, isegi kui selle kogus on suur, tagades kuivuse. Õhku läbilaskev ConfioAir™ väliskülg võimaldab nahal hingata. Reguleeritav vöö tagab kehalähedase sobitumise, et mähe oleks mugav ja lekkekindel. Lihtsaks kasutamiseks on vöö varustatud kergesti haakuvate eest fikseeritavate takjakinnistega, mis on täielikult reguleeritavad ja sobivad erinevatele kehatüüpidele. Suurus M sobib puusaümbermõõdule 71-102cm. Imavus 3009ml.

Kogus
20.77€
 
TENA SILHOUETTE CREME IMAVAD PÜKSID PLUS M (1010ml) N12

TENA Silhouette Plus Crème naiste aluspesu uriinipidamatuse kaitseks, mis näeb välja ja tundub jalas nagu tavaline naiste aluspesu, on mõeldud keskmise kuni raske pidamatuse kaitseks. Need šikid sise- ja välisküljelt kreemivärvi aluspüksid on elegantsed ja stiilselt diskreetsed. Kõrge vöökoht, naiselik disain ja pehme kangas tagavad kandmisel kindla paigalpüsimise, hea imavusega sisu lukustab kiiresti endasse isegi suuremad lekked ja neutraliseerib lõhnad, aidates teil kogu päeva jooksul värske ja naiselikuna püsida. Suurus M soibib puusaümbermõõdule 75-105 cm. Imavus 1010ml.

Kogus
16.25€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv