MOLICARE PAD LADY 3,5 TILKA (630ml) N14

Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
3.60€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 0,5 TILKA (70ml) N28

Diskreetselt õhuke, 17,5 cm pikkune ja 7,6 cm laiune uriinipidamatuse pesukaitse naistele. Sideme välispind on nahasõbralikust õhku läbilaskvast materjalist. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Kolmekihiline imav osa sisaldab lõhnaneutraliseerijat, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna tekkimise. Laia kleepriba abil püsib pesukaitse kindlalt aluspesu küljes. Sobib kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage pesukaitse aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
3.07€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 1 TILK (181ml) N14

Diskreetselt õhuke, 22 cm pikkune ja 10 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Sidemed on ühekaupa pakitud, mis võimaldab neid diskreetselt ja hügieeniliselt kaasas kanda. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge.

Kogus
2.77€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 1,5 TILKA (252ml) N14

27 cm pikkune ja 10 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Sidemed on pakendatud ühekaupa, mis võimaldab neid diskreetselt ja hügieeniliselt kaasas kanda.Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
2.77€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 2 TILKA (330ml) N14

26,5 cm pikkune ja 11 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Sidemed on pakendatud ühekaupa, mis võimaldab neid diskreetselt ja hügieeniliselt kaasas kanda. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
3.19€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 3 TILKA (504ml) N14

33,5 cm pikkune ja 13 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge uriinipidamatuse korral. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
3.73€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 4,5 TILKA (914ml) N14

43 cm pikkune ja 16 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge ja mõõduka uriinipidamatuse korra. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
5.21€
 
MOLICARE PAD LADY SIDE 5 TILKA (1029ml) N14

43 cm pikkune ja 16 cm laiune uriinipidamatuse side naistele. Sideme väliispind on nahasõbralikust õhku läbilaskvast materjalist. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobivad kasutamiseks kerge ja mõõduka uriinipidamatuse korral. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge.

Kogus
5.64€
 
MOLICARE PAD SIDE 2 TILKA (320ml) N28

26 cm pikkune ja 11 cm laiune uriinipidamatuse side. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobib kerge uriinipidamatuse korral kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
4.40€
 
MOLICARE PAD SIDE 3 TILKA (480ml) N28

33 cm pikkune ja 13 cm laiune uriinipidamatuse side. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobib kerge uriinipidamatuse korral kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
5.96€
 
MOLICARE PAD SIDE 4 TILKA (865ml) N28

43 cm pikkune ja 16 cm laiune uriinipidamatuse side. Vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida. Imavas osas sisalduv lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Pehmed elastsed ääred ja sideme anatoomiline kuju pakuvad kindlustunnet ning teevad sideme kandmise mugavaks. Laia kleepriba abil püsib side kindlalt aluspesu küljes. Sobib mõõduka uriinipidamatuse korral nii meestele kui ka naistele. Kasutamine: Eemaldage liimiribalt kattepaber ja kinnitage side aluspesu külge. Ühekordseks kasutamiseks.

Kogus
7.96€
 
TENA DISCREET PESUKAITSE MINI MAGIC (60ml) N34

TENA Discreet Mini Magic on kõige väiksem pesukaitse, kuid kaitseb üllatavalt kindlalt väikeste uriinilekete ja juhuslike tilkade korral. See põiepidamatuse pesukaitse on sama väike kui tavaline pesukaitse, kuid microPROTEX™ tehnoloogia tõttu palju suurema imavusega, sidudes vedeliku uskumatu kiirusega. Sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks ettevaatuse mõttes, et väikesed uriinilekked ei takistaks teid ennast kindlalt tundmast. Mikropärlitega lõhnakontrollisüsteem seob vedeliku ja kõrvaldab ebameeldiva lõhna. Pesukaitse pikkus on 15cm ja imavus 60ml.

Kogus
5.09€
 
TENA DISCREET PESUKAITSE ULTRA MINI (92ml) N28

TENA Discreet Ultra Mini on väike ja õhuke pesukaitse, kuid kaitseb üllatavalt kindlalt väikeste uriinilekete ja juhuslike tilkade korral. See põiepidamatuse pesukaitse on sama väike kui tavaline pesukaitse, kuid microPROTEX™ tehnoloogia tõttu palju suurema imavusega, sidudes vedeliku uskumatu kiirusega. Sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks ettevaatuse mõttes, et väikesed uriinilekked ei takistaks teid ennast kindlalt tundmast. Mikropärlitega lõhnakontrollisüsteem seob vedeliku ja kõrvaldab ebameeldiva lõhna. Pesukaitse pikkus on 19,2cm ja imavus 92ml. Toote pilt võib erineda tegelikkusest.

Kogus
4.70€
 
TENA DISCREET PESUKAITSE ULTRA MINI PLUS (111ml) N24

TENA Discreet Ultra Mini Plus on eriti pikk põiepidamatuse pesukaitse, mis pakub märkamatut kaitset kerge põiepidamatusega naistele, et nad tunneksid ennast mugavalt oma tegevustes ja ka näiteks köhides või aevastades. Loodud palju imavamaks kui tavaline pesukaitse, eripäraks microPROTEX™ tehnoloogia, mis on kavandatud lõhna ja niiskuse koheseks lukustamiseks. Sest diskreetsus on sama tähtis kui turvalisus.. Pesukaitse pikkus on 21 cm ja imavus 111 ml. Toote pilt võib erineda tegelikkusest.

Kogus
5.30€
 
TENA DISCREET SIDE EXTRA (604ml) N10

TENA Discreet Extra pakub KOLMEKORDSET KAITSET lekete, lõhna ja niiskuse eest. TENA Discreet Extra on sama märkamatu kui tavaline menstruatsiooniside, kuid palju suurema imavusega, tagamaks kandjale kuiva ja mugavat tunnet. Sideme pikkus on 34cm ja imavus 604ml.

Kogus
4.66€
 
TENA DISCREET SIDE EXTRA PLUS (611ml) N16

Uriinipidamatuse side, mis kaitseb tõhusalt lekete, lõhna ja niiskustunde eest. TENA Discreet Extra Plus on eriti kindel ja palju imavam kui tavaline hügieeniside. See on spetsiaalselt välja töötatud suurepäraseks kaitseks, et tunneksite ennast koheselt kuivalt ning mugavalt ükskõik millises olukorras. Sideme pikkus on 34cm ja imavus 611ml.

Kogus
8.32€
 
TENA DISCREET SIDE MAXI (798ml) N12

TENA Discreet Maxi ainulaadse InstaDRY™ tsooniga side pakub teile tühusat kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. TENA Discreet Maxi on eriti kindel ja oluliselt suurema imavusega kui tavaline hügieeniside. See on loodud pakkuma suurepärast kaitset ning tagama kiirelt kuiva ja mugava tunde. Sideme pikkus on 37,7cm ja imavus 798ml.

Kogus
6.78€
 
TENA DISCREET SIDE MAXI NIGHT (1020ml) N6

Uriinipidamatuse sideme lisapikkus ja laiem tagaosa kaitsevad optimaalselt lekete eest pikali olles ja teevad toote sobivaks kasutajatele, kellel esineb mõõdukas kuni raske põiepidamatus eriti just öösel. Maksimaalne imavus seal, kus see on kõige vajalikum – niiskus juhitakse kiiresti nahalt eemale, et tunneksite end kuivalt. Ainulaadsed mikropärlid vähendavad soovimatut lõhna. Põiepidamatuse sideme pehmed ja elastsed küljed kohanduvad keha kumerustega. See on väga mugav ning kaitseb lekete ja ebameeldiva lõhna eest, et saaksite hästi magada. Sideme pikkus on 39,4cm ja imavus 1020ml.

Kogus
3.77€
 
TENA DISCREET SIDE NORMAL (350ml) N12

TENA Discreet Normal pakub märkamatut ja kindlat kaitset keskmise põiepidamatuse korral. Pehme side on kehavorme järgiva kujuga, elastsete külgedega ja loodud tundliku põiega naiste jaoks ning tagab suurepärase imavuse ja märkamatu igapäevase kaitse. Kolmekordne kaitse tagab lekete, lõhna ja niiskuse kiire imavuse. TENA Discreet Normal sobib ideaalselt uriinilekete esinemise korral, pakkudes teile kindlustunde tagamiseks vajalikku kaitset ja soovitud diskreetsust. Sideme pikkus 27,5cm ja imavus 350ml.

Kogus
4.79€
 
TENA FIX FIKSEERIVAD PÜKSID L N5

Pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad uriinipidamatuse vahendeid kindlalt paigal. Sobivad kasutamiseks väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist fikseerivad püksid vähendavad survepunkte ja muudavad uriinipidamatuse toodete kandmise mugavamaks. Pükse võib pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid. Suurus L sobib puusaümbermõõdule 85 - 110 cm.

Kogus
7.39€
 
TENA FIX FIKSEERIVAD PÜKSID M N5

Pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad uriinipidamatuse vahendeid kindlalt paigal. Sobivad kasutamiseks väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist fikseerivad püksid vähendavad survepunkte ja muudavad uriinipidamatuse toodete kandmise mugavamaks. Pükse võib pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid. Suurus M sobib puusaümbermõõdule 70-90 cm.

Kogus
6.21€
 
TENA FIX FIKSEERIVAD PÜKSID S N5

Pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad uriinipidamatuse vahendeid kindlalt paigal. Sobivad kasutamiseks väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist fikseerivad püksid vähendavad survepunkte ja muudavad uriinipidamatuse toodete kandmise mugavamaks. Pükse võib pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid. Suurus S sobib puusaümbermõõdule 60-75 cm.

Kogus
7.02€
 
TENA FIX FIKSEERIVAD PÜKSID XL N5

Pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad uriinipidamatuse vahendeid kindlalt paigal. Sobivad kasutamiseks väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist fikseerivad püksid vähendavad survepunkte ja muudavad uriinipidamatuse toodete kandmise mugavamaks. Pükse võib pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid. Suurus XL sobib puusaümbermõõdule 95-125 cm.

Kogus
8.02€
 
TENA FIX FIKSEERIVAD PÜKSID XXL N5

Pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad uriinipidamatuse vahendeid kindlalt paigal. Sobivad kasutamiseks väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist fikseerivad püksid vähendavad survepunkte ja muudavad uriinipidamatuse toodete kandmise mugavamaks. Pükse võib pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid. Suurus XXL sobib puusaümbermõõdule 110-140cm.

Kogus
6.93€
 
Esileht
Menüü
Otsi
Minu profiil
Ostukorv